ZBOŽÍ NABÍZÍM I JINDE, BYŤ STAVY PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJI, MŮŽE SE STÁT, ŽE V DOBĚ OBJEDNÁNÍ JIŽ NENÍ POLOŽKA K DISPOZICI. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI KRÁSNÉ DNY.
Profil uživatele
Be Scrapy
Prodávající
Zeleneč
Registrace: 16.2.2019

Co najdete u Be Scrapy?

Autorskou papírovou tvorbu (přání, alba, svatební knihy, pozvánky, jmentovky, bloky, skicáře, ....), ale také individuální scrapbookové kurzy. 

 

Jako první jsme zde na Flér začala nabízet unikátní přání KAPSY a VODOPÁD (Waterfall Cards).

 

Kde mě můžete potkat?

Své práce mimo jiné prezentuji na Instagram, Facebook a YouTube.

Kde jste mě mohli potkat?

Působila jsem jako designér v zahraničních týmech:   

 • Use You Staff 
 • Craft Your Passion 
 • Simply Create Too
 • Creative Moments
 • Scrapping 4 Fun

Jak pracuji?

Především na zakázku, preferuji ČISTOU A PRECIZNÍ PRÁCI, pracuji s ACID & LIGNIN FREE MATERIÁLY (archivní kvalita) a tvořím v NEKUŘÁCKÉM PROSTŘEDÍ.

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ DNY.

CHLADNÁ RÁNA od uživatele brukev

Způsob dopravy
Zboží zasílám vždy DOPORUČENĚ, 1x týdně - zpravidla v pátek, prostřednictvím ČP, s.p.,

Poštovné a balné 59 Kč.

Zboží je odesláno po připsání platby na BÚ.

Obchodní podmínky

Všeobecná ustanovení

Obchodní podmínky (dále jen OP) platí pro nákup u BE SCRAPY, vymezují práva a povinnosti prodávajícího a nakupujícího.

Nakupující odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s těmito OP a je srozumněn s možností odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Nevztahuje se na zboží zhotovené na zakázku. Kupní smlouva (dále jen KS) je uzavřena okamžikem odeslání zboží prodávajícím. 

Součástí OP je rovněž reklamační řád prodávajícího.

Zboží a jeho cena

Prodávající nabízí autorskou papírovou tvorbu.

Cena za zboží je pro nakupujícího konečná, jsou k ni přičteny pouze náklady na dopravu zboží, viz následující bod. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu ceny bez výslovného upozornění nakupujícího. Případná změna ceny zboží však nemá vliv na celkovou hodnotu již přijaté objednávky.

Dodání

Zboží zasílám doporučeně prostřednictvím ČP, s.p., nejpozději do 3 pracovních dnů od připsání platby na účet. Cena poštovného a balného dle typu zásilky je v rámci ČR od 69 Kč do 159 Kč v rámci ČR. Po předchozí dohodě je možné osobní převzetí zboží na adrese prodávajícího (datum a čas je nutné předem dohodnout prostřednictvím Flér pošty). Zboží lze vyzvednout po připsání platby na účet prodávajícího. KS se pak považuje za uzavřenou převzetím zboží nakupujícím.

O jednotlivých skutečnostech (potvrzení objednávky, údajích k provedení platby, obdržení platby, odeslání zboží, apod.) je kupující informován prostřednictvím Flér zprávy příp. e-mailem. 

Nakupující je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud zjistí mechanické poškození obalu, pak je povinen za přítomnosti dopravce zkontrolovat stav zboží a v případě jeho poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Pozdější reklamace způsobené vinou dopravy nelze uplatnit.

Sloučení objednávek

Jednotlivé objednávky lze po domluvě spojit a zaslat za jedno poštovné v jednom balíčku za těchto podmínek:

 • předešlá objednávka nebyla dosud odeslána,
 • obě objednávky byly odeslány jedním nakupujícím,
 • obě objednávky byly uhrazeny.

Pak lze nakupujícímu účtovat pouze jedno poštovné v hodnotě odpovídající součtu hodnot obou objednávek.

Platba 

Zboží lze uhradit převodem na bankovní účet 2800085494/2010, vedený u Fio banky, a.s., platí pro platby v CZK.

Nebude-li objednávka uhrazena do 5 dnů od potvrzení, objednávku stornuji a zboží vystavím zpět k prodeji.

Odstoupení od smlouvy nakupujícím

Nakupující je v souladu s §1829 zák. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, oprávněn od kupní smlouvy odstoupit bez udání důvodu a bez jakékoli sankce nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží, nevztahuje se na zboží zhotovené na zakázku. Nakupující o této skutečnosti informuje prodávajícího prostřednictvím Flér pošty.

Nepoškozené, nepoužité, úplné a dobře zabalené zboží (aby bylo během přepravy dostatečně chráněno proti znehodnocení) zašle nakupující zpět na adresu prodávajícího. Nakupující hradí náklady spojené s přepravou vráceného zboží na adresu prodávajícího. Nakupující odpovídá za snižení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží.

Zboží nezasílejte na dobírku ani jako obyčejnou zásilku, kdy nelze uplatnit reklamaci u ČP, s.p,, v případě ztráty zásilky.

Prodávající je zároveň povinen vrátit kupujícímu kupní cenu včetně nákladů na dodání zboží (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku zákazníkem zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání nabízený prodávajícím), a to nepozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy způsobem, na kterém se s nakupujícím dohodne (zpravidla bankovním převodem na uvedený účet).

Odstoupení od smlouvy prodávajícím

Prodávající je oprávněn písemně odstoupit od kupní smlouvy v případech, kdy:

 • nakupující neuhradí nebo nevyzvedne objednané zboží, 
 • zboží již nevyrábí - pokud již nakupující zaplatil část nebo celou kupní cenu, bude mu tato částka bezodkladně převedena zpět na jeho účet.

Reklamace

Reklamaci lze uplatnit v zákonné lhůtě 24 měsíců od data převzetí zboží, je-li dodané zboží vadné, dodávka zboží byla chybná či neúplná. Prosím, kontaktujte mě Flér poštou dohodneme další postup.  

Pokud zjistíte zjevné vady obalu při přebírání zásilky od dopravce, např. poškozený obal, doporučuji převzetí zásilky odmítnout.

Pokud nebude možné zboží opravit, prodávající může nabídnout:

 • slevu z kupní ceny zboží, 
 • výměnu za jiné zboží z nabídky ve stejné hodnotě,
 • odstoupení od KS a vrácení celé kupní ceny zboží včetně nákladů na dopravu.

Reklamovaný kus nelze vždy nahradit zcela totožným, novým výrobkem (originální ruční výroba). Reklamaci nelze uplatnit na vady vzniklé nesprávným či běžným používáním zboží. 

Storno objednávky

Nakupující může objednávku bez udání důvodu zrušit. Informaci o zrušení zasílá prodávajícímu Flér poštou. Zrušit lze pouze objednávku se statusem "Potvrzeno", tj. neuhrazenou a neodeslanou.

Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje kupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze za účelem vyřízení a dodání objednávky, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Řešení sporu

Vznikne-li mezi kupujícím a prodávajícím spor z kupní smlouvy, který se nepodaří vyřešit přímo, má kupující právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 
120 00 Praha 2, e-mail: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz. Podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce 
www.coi.cz. Toto právo může kupující uplatnit nejpozději do 1 roku ode dne, kdy u prodávajícího poprvé uplatnili právo, které je předmětem tohoto spotřebitelského sporu.

Spotřebitel může rovněž využít platformu k řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr.

Závěrečná ustanovení

Tyto OP jsou platné v uvedeném znění s účinností od 16.02. 2019.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
839584
25.10.2019 První vánoční novinky.
https://www.fler.cz/shop/...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím