Domů Profil prodejce Biba Biba
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 18, ČR
  • 87 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (29) 100%
Nadšenci: 182
Aktivita: aktivní
Prodáno: 87
Registrace: 1.5.2014
Město: Praha 18
Stát: ČR

Biba Biba

/ Prodávající
Novinky
800675
10.4.2019 Přijďte nás pozdravit na VELIKONOČNÍ TRH 14.4.2019, Praha-Kobylisy v Centru RoSa! Rádi Vás uvidíme!!!

Přijďte nás pozdravit již tuto neděli- Praha :-)

 

 

Vítáme Vás v našem obchodě značky Biba Biba s různorodým dárkovým zbožím a širokou škálou limitovaných autorských produktů a signovaných autorských kolekcí. Inspirací autorce je její vlastní podvědomé cítění, fantazie a automatická kresba.

Naše práce je naší láskou. Mottem je nám soustředit se na kvalitu raději než než na kvantitu. Věříme v sílu kvalitní ruční práce a obdivujeme šikovné řemeslníky kteří jsou v našich očích hrdinové. Při výrobě produktů klademe důraz preciznost a soustředíme se na detaily.

 S velikou vášní  a láskou pro Vás od políbení můzou, vymýšlíme a vyrábíme variace originálních a nestárnoucích malých sérií  unikátních designových výrobků pro vaše vlastní potěšení i k obdarovávání  všech vašich milých.

Snažíme se aby všechny naše unikátní výrobky vyůstily do nejen esteticky vkusných a designových, ale také užitých a v prvé řadě funkčních produktů, které by Vás a vaše blízké oslovovaly a zpříjemňovaly každodenní dny vašich životů a daly Vám pocítit jedinečnost, individualitu a radost v dnešním, již tak materiálnem přeplňeném světě a při pohledu na ně či jejich užívání by Vás příjemně hřály u srdce a na vašich tvářích by vytvořily úsměv a vy jste si je zamilovali.

Děkujeme vám za vaši přízeň a přejeme příjemné prohlížení, snění a nakupování.

Autorské, dětské motivy na porcelánovém setu.

Originální, autorské motivy na porcelánu

THE BIRD LOVE (autorské, porcelánové brože).

BIRD LOVE

 

Obrázek s autorskou grafikou, ruční SÍTOTISK.

Obrázek s autorskou grafikou, ruční SÍTOTISK

 

Floating (A)VOID Gallery :-)

TRH

 

 Čerstvě vypečené autorské lahůdky právě PRO VÁS!

Čerstvě vypečené lahůdky právě PRO VÁS!

 

Pár obrázků tvoření:

RUČNÍ, UMĚLECKÝ SÍTOTISK

 

 

I naše nová, monochromatická a  luxusní Biba Biba stuha dotváří dokonalý dojem z originálních dárků...

I krásné balení přispívá k celkové dokonalosti krásného dárku...

 S láskou, pečlivě zabalená 1.objednávka čekající na potvrzení platby a na cestu k jejímu majiteli :-)

První objednávka čekající na odeslání ke svému majiteli :-)

© Biba Biba 2015 Všechny výrobky zde včetně fotografií jsou autorská práce.  Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko 

 

 

Upozornění k péči o Vaše nové Biba Biba šperky

Věnujte svým novým šperkům péči. Jsou vyrobeny z bižuterních kovů, určené k občasnému nošení. Není vhodné je vystavovat nadměrnému vlhku, vysokým teplotám, nadměrnému slunečnímu záření, nešetrnému zacházení, nadměrnému působení potu, parfémů a jiných chemikálií. Všechny tyto vlivy by je mohly poškodit. Je dobré vždy šperky na noc sundat a uložit je na bezpečné, suché místo. Bižuterní kovy jsou kovy s povrchovou úpravou, která po nějakém čase a podle míry opotřebení může změnit svou barvu. Šperky s čočkami prosím nenamáčejte do vody - nejsou voděodolné. Také upozorňuji, že barvy šperků se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru.

 

Způsob dopravy
Vaše zboží zasíláme do 5ti dnů po přičtení platby na účet, doporučeně dle ceníku České pošty. Cena větších zásilek je kalkulována individuálně, dle váhy a rozměrů. Na vyžádání uvádíme podací číslo zásilky, podle kterého je možné zboží dohledat na stránkách České pošty. Při odběru většího množství položek zaplatíte poštovné jen jedenkrát. V poštovném je zahrnuto i balné. Veškeré zboží je vždy precizně zabaleno do bublinkové fólie, krabic případně bublinkových obálek, bezpečně s ohledem k výrobku. Cena poštovného do ostatních zemí EU se může navýšit dle platného ceníku ČP při přijetí objednávky. Pro zahraniční zákazníky máme možnost platby přes PayPal. Fakturu ukládáme automaticky, vytiskneme a zašleme na vyžádání, k dispozici v el.podobě je vždy pod Vaší objednávkou. V případě, že se něco z objednávky cestou rozbije, je nutné to na poště ihned reklamovat s přesným doložením toho (nejlépe foto), jak byl balík zabalen. Po dohodě je možný osobní odběr v Praze. Na dobírku nezasíláme. Děkujeme za pochopení. (The foregin cutomers can pay through PayPal).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Biba Biba

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--