Profil uživatele
BIOVELA
Prodávající
Jesenice
Registrace: 27.12.2017

Když se mě lidé jako malé holky ptali, čím bych chtěla být, odpovídala jsem, že jednou budu mít svíčkovou továrnu. Někteří tomu nechtěli věřit, jiní se jen smáli...

Vítejte tedy v mé továrně. Nebo lépe - manufaktuře. Protože vše, co dělám, dělám vlastnoručně. Inspirována přírodou a láskou k ní.

Svoji první svíčku jsem vyrobila před několika lety ze zbytků starých svíček, kterých mi bylo líto se zbavit. Ta nenadálá radost, která nastala poté, co jsem ji zapálila, mě přesvědčila o tom, že nemůže být poslední... Díky tomu na mé svatbě hořelo několik desítek vlastnoručně vyrobených svíček. 

Pořád jsem však měla potřebu je vylepšovat, a tak jsem studovala informace z různých zdrojů o materiálech, barvách, vůních a nejlepších postupech, až vznikla Biovela - 100% přírodní sójová svíčka s dřevěným knotem. A vzhledem k tomu, že máme doma miminko, naprosto bezpečná pro něj i pro nás.

Tyto svíčky jsem na Vánoce rozdala své rodině a přátelům. Všechny se mi podařilo přesvědčit o tom, že jimi doposud kupované svíčky převoněné umělými aromaty, plné toxinů a vyrobené z ropy, často také vyvolávající alergické reakce, nejsou nejlepší volbou...

Ke svým posledním narozeninám jsem dostala od babičky přání, ve kterém stálo: "Ať se Tvé sny stanou skutečností a ať skutečnost předčí Tvé sny!". Proto teď píšu tato slova a na kuchyňské lince čeká několik prvních svíček připravených k odeslání k Vám. 

Prozatím bych Vás chtěla seznámit s Biovelou - v celé své čistotě. Tedy bez jakýchkoli barviv a aromat. Ale díky mé lásce k aromaterapii se už teď můžete těšit na přírodní sójové svíčky s aromaterapeutickými účinky, které provoní Váš domov nezapomenutelnou vůní.

Zdá se, že se můj sen stává skutečností... 

Díky! Vám, kteří zapalujete mé svíčky ve svých domovech. Babičce, která mě dovedla až sem. Všem blízkým, kteří věří ve mě i v to, co dělám. Sáře, mojí milované dceři, která je pro mě nenahraditelným zdrojem inspirace. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.