Profil uživatele
Black-Dahlia
Prodávající
Hradec Králové
Registrace: 26.3.2009

Vítám vás!

Než se rozhlédnete v mém obchůdku, ráda bych vám krátce představila sebe a své výrobky: Nejvíce se v současné době věnuji zakázkovému šití oděvů a různých doplňků. Zde na Fleru se však setkáte především s mými šperky. Mé výrobky mají svůj typický charakter, ve kterém se pojí starobylý styl s tajemnem a elegancí. Mám ráda příběhy ze starých časů, záhady všeho druhu, gotickou architekturu a viktoriánskou módu. To vše a mnoho dalšího se více či méně odráží v každém mém výrobku. Tvořím podle momentální nálady a nápadu. Materiály vybírám velmi pečlivě, částečně se jedná o českou výrobu, částečně o dovoz ze zahraničí. Ráda kombinuji různé druhy materiálů jako je kov, sklo, krajky, samet či satén. Naleznete zde také šperky s minerály.

Ráda zkouším nové postupy a techniky, proto se na mě neváhejte obrátit, pokud byste v mé nabídce něco postrádali, bude-li to v mých schopnostech, ráda vaše přání splním.

Dahlia {#emotions_dlg.rose2}

 

"Umění vyvolává přání uskutečnit sen. Dává důvěru, že ten sen uskutečnitelný je."

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím české pošty.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
576262
5.12.2016 Vánoční Fler jarmark v Hradci Králové se velmi vydařil. Dal mi motivaci a sílu se po delší zdravotní pauze opět vrátit k tvoření. Děkuji všem :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.