Domů Profil prodejce BLAF
  • Prodejce od r. 2011
  • Otrokovice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 22.2.2011
Město: Otrokovice
Stát: ČR
Důležitá informace: Obchůdek je ve výstavbě!

BLAF

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v našem obchůdku!

Jsme tři tvořilky – Míša, Verča a Marky.

Známe se už pár let a taky tak dlouho spolu tvoříme. Začínali jsme s vystřihováním papíru, poté přišla decoupage a korálky.

Nyní se nejvíce zajímáme o malbu na „textil z druhé ruky“, výrobu šperků a pedig. Textil – většinou trička – nakupujeme v různých second-handech a snažíme se je dozdobit podle své fantazie, tak aby se nám líbila. A doufáme, že se budou líbit i Vám.

Šperky se snažíme tvořit netradičními způsoby a z netradičních materiálů. Protože pěkný šperk se dá vytvořit úplně z čehokoliv.

Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou doporučeně, nejpozději do 3 dnů po připsání platby. Je však možné dohodnout se na osobním převzetí. Pokud jde o výrobu na zakázku, zboží odesíláme nejpozději do jednoho týdne. Veškeré zboží zasíláme v bublinkové obálce pečlivě zabalené. Zboží nezasíláme do zahraničí ani na dobírku. Při koupi více zboží platíte jedno poštovné (to vyšší). Platba předem na bankovní účet. Po obdržení zásilky prosíme o poslání zprávy nebo o hodnocení, abychom věděli, zda zboží přišlo v pořádku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od BLAF

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--