Milí přátelé.

V pátek 24.7. jsme vzali naše Chlebovky a Bagetovky na focení do parku Empírového zámku Kačina u Kutné Hory. Fotky jsme si předem objednali u Katky Hanušové. Katka žije v Kutné Hoře a je úspěšná reportážní fotografka. Její fotky s příběhem k akci reportáž o tvůrcích během první fáze Koronaviru nás natolik oslovily, že jsme neváhali ani minutu při výběru člověka, kterému svěříme své milované výrobky a především důvěru. 

Nachystali jsme tedy piknik v zámeckém párku. Nakoupili jsme dle seznamu, který jsme od Katky obdrželi a dovezli na místo. Vše jsme rozložili na dece a naaranžovali tak, aby jídlo, výrobky a okolí krásně barevně spolu ladily. Vzali jsme samozřejmě s sebou i své 3 děti, abychom spojili focení s příjemně stráveným večerem v parku. Počasí nám přálo, sluníčko nám svítilo, jen ty komáři nás trochu zatěžovali. Na náladě to ale znát nebylo a všichni si to náramně užívali. 

A jestli fotky stojí za to posuďte sami, nyní posíláme alespoň malou ochutnávku Chlebovky a Bagetovky na společném pikniku :)

Přejeme hezké léto

Michaela a Jan Kubešovi

Bagydesign