Fler nám čas od času zpestřuje život kreativními soutěžemi. Když byla vypsána velká soutěž Barevná hra recy-věci byla to pro mne výzva! Recyklujirenovuji kde co. Bazary, starožitnictví, blešáky, Aukro, Bazos a odložené věci u kontejnerů mi zvyšují adrenalin. Tak jsem se rozhodla zrecyklovat trocha hliníku od Humpolce a starou dřevěnou kostru od retro lustru.

image

Na dva dny jsem se zavřela do budujícího ateliéru a nevylezla dřív, dokud nebylo svítidlo hotové.

image

Výsledek jsem odeslala do soutěže a napjatě čekala na 10. června, kdy porota zveřejnila prvních deset finalitů. A už je to tady - finalisté! Do soutěže se přihlásilo 136 recy tvůrců se svými originálními předměty. Vybrat z nich 10 určitě nebylo jednoduché. Proto my ostatní nesmutněme. Dokázali jsme si, že umíme s vtipem zdolávat těžké úkoly.

Těším se také na snímky ostatních přihlášených nefinalistů. Ať už zde v blozích nebo nám Fler ukáže kdo, co, jak a proč zrecykloval. Jsme totiž zvědaví a natěšení. Já jsem se s recyklací poprala takto:

image

image

image

Použít Balakryl byla podmínka. Já jsem si tyrkysovou namíchala z modrého a zeleného Balakrylu s pomocí tónovacích telutých barev.

image

image

image

Balakryl jsem použila i na dřevěnou kostru svítidla. Nejdříve tmavě šedou jako základ pro patinu. Druhý nátěr byl světle šedá Balakryl lesk.

image

image

image

image

image

image

image

Industriální lustřík je hotov. Zakoupit ho můžete zde!

image

image

image

image

image

Hlasovat pro finalisty můžete zde! Já svému favoritu hlas už dala Mrkající