A máme zde výsledky posledního kola In-spirare!!!!
V tomto kole jsme se snažili splnit zadání, které znělo..
Šperk musí obsahovat jednoho, nebo více ptáků. Součástí šperku může být cokoliv, co se týká ptactva a jeho prostředí - peří, vejce, větve, klec, hnízdo, budka..Podmínkou je, aby pták byl rozpoznatelný a byl ve šperku v "hlavní roli".
Jako vždycky se účastnily členky čtyř klubů: Tvoříme šperky z cínu, Beadweaving Team, Wire-wrapping a Chirurgická a nerezová ocel.
Soutěžní článek v MAGu byl zde
Podle velké účasti členek klubů i podle hlasování ostatních myslím, že toto kolo bylo opravdu vydařené.
A teď už přehled výrobků, které v jednotlivých klubech obsadily první tři místa. Gratuluji všem - i těm na dalších místech - za odvahu pustit se do tohoto díla.
Na 1. místě se s přehledem umístila Nonno-vinutky se šperkem Píííp...brož z kolekce Džínový svět
Na 2. místě Vejruska se svým šperkem Fantasy
Na místě 3. Waso s broží Ptáček
Na 1. místě se umístily brože Flying jewel od Saraswati
Na místě 2. a 3. šperky Koňadra a Modřinka od Abiny
Na 1. a 2. stupínku stojí veronica ewe se svými šperky Na tahu a Vlaštovka
na 3. místě Tyrkysová rajka od Ramaalf
Fler klub - Chirurgická a nerezová ocel
1. a 2. místo Loutkař se svými brožemi Dřevěný šperk-ptáček a Dřevěný šperk-ptáci
3. místo šperk Můj je, můj...od Miroslavy Šmídové
Gratulujeme vítězům i ostatním zúčastněným!!
Další 19. kolo bude na téma Romantický šperk a můžete se na něj těšit na konci listopadu.
Jste tvůrce a chcete se k nám přidat?
Pokud se vám výzva a soutěže In-spirare líbí a ovládáte některou z technik, v klubech je aktuálně místo pro přijetí nových členů. Rádi vás mezi sebou uvidíme!