Naši milí přátelé, zákazníci, příznivci našeho telčského stánku a Prázdnin v Telči,

tento rok se jich Smiling Sun bohužel nezůčstní. Minimálně 2 týdny v hlavách přemítáme tuto myšlenku, zda jet či nejet na toto nádherné místo, se kterým jsme propojené a hlavně parádní akci, která Vás chytne za srdce. Jeďte! Jeďte si prožít léto a nasát jedinečnou atmosféru!
Jelikož jsem v 6. měsící těhotenství, 17denní prodejní maratón na stánku za jakéhokoli počasí sama nezvládnu a Dana bohužel v těchto dnech přišla o svého milovaného, drahého, rodinného příslušníka. Padlo rozhodnutí, že telčské, naprosto úžasné mnohdy pracovní Bytí, ale i shledávání, poudání, nakupování, okukování, poslouchání hudby, sledování divadel...prostě užívání tento rok odložíme. To znamená, že letos s Vámi nebudeme sdílet ty báječné, telčské dny. Šly bychom do toho přes sílu a cítíme, že by to bylo za hrancí našich fyzických i psychických možností, ve zdraví bychom to nezvládly. Chjo, bohužel. Člověk míní, život mění.

Přátelé, nezanevřete na nás! Pracujeme pilně jako včeličky, jen to jde nyní pomaleji, než bychom chtěly. Nové, originální kousky se pomalu rodí a budou se rodit další.

SLEDUJTE NÁS hlavně na https://www.fler.cz/smiling-sun, webu http://smilingsun.cz, FB nebo INST.

Každou středu minimálně do konce září Vás velmi rády přivítame v našem ateliéru / obchodě, který je pro Vás otevřen 10H - 17H. Na konci září se dozvíte novou otevírací dobu obchodu. Teď jen víme, že středa to nebude.

Tak páááá přátelé! Milujte se!

Mávají Dana a Markéta

image