Ano, uznávám...bylo to dost troufalé psát o sluníčku, jarní náladě a všech těch krásných věcech, které nás s příchodem jara obklopují. Skoro bych přísahala, že sotva jsem tlačitkem potvrdila zveřejnění blogu, venku se zatáhlo. Začal foukat silný, studený vítr...místy pršelo a v některých oblastech dokonce napadl sníh! I já teď, když to píšu, mám ledové prsty a nohy si snažím zahřát tím, že je mám zvednuté na křesle (na kterém sedím). Možná jsme to jaro oslavily trochu předčasně, ale snad už to brzy příjde doopravdy ;)

Doufám, že si tvůrci užili jarní barvičky k tvoření...a vám, co jste si přišli zahlasovat, se na ty barvičky dobře kukaloMiluju tě!.

 

Níže najdete výrobky seřazené podle hlasů.

První tři místa obsadily: blueprint s duhovým polštářovým domovem (41 hlasů), Čičiko s filcovým náramkem ze zahrádky (37 hlasů) a pvopelakova s jarními náušnicemi (32 hlasů).

Gratuluji naší milé Blů, která může vybrat barvy do příštího tvoření a děkuji všem zúčastněným, že daly dohromady tolik různých technik a přece jim to krásně ladí.

 

Pokud se vám některý z výrobků líbí tak moc, že byste ho chtěli doma, dnes je poslední den, kdy výtěžek poputuje na účet ve prospěch projektu Feliti kastruje, který zaštiťuje kastrace toulavých a opuštěných koček po celé ČR. Na další období už jsme vybraly jiný spolek. Chcete vědět který? tak se nechte překvapit ;)

Za klub ZVN Janulela, fotečku poskytla HelaF

 

Anketa se načítá ...