Wire-wrappingová soutěž 10. kolo 2015 - Váš favorit za rok 2015 - VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE

Milí milovníci této krásné techniky,

v klubu wire-wrapping jsme si na vás upekli 4. ročník wire-wrappingové soutěže, k jejíž účasti srdečně zveme všechny členy i nečleny. Tentokrát jsme si pro vás nepřipravili klasickou tématickou soutěž, jak jste zvyklí, ale po všechna kola tohoto ročníku budeme pilovat a zdokonalovat své technické dovednosti.

Základní pravidla soutěže:

-Výrobek musí splňovat technický parametr nebo téma  pro dané kolo, jinak nebude možné jej zařadit do soutěže.    
výrobek musí být vytvořen přímo pro w-w soutěž (nesmí tedy být staršího data než je den vyhlášení daného kola soutěže), může se ale účastnit i jiných soutěží. U daného výrobku si můžete dát odkaz na hlasovací blog (ale nemusíte).  
-  soutěž nově probíhá pouze v jedné, společné kategorii. 
- soutěž bude probíhat pravidelně jednou za měsíc či dva. Střídají se tematická a technická témata. Vítězové tematických kol určují další tematická kola, technická kola budou vybírána v klubu.

Jako poslední kolo před Vánocemi jsem vybrala trochu netradiční téma - "Váš favorit za rok 2015". Vyberte jeden ze svých výrobků vyrobený či dokončený během roku 2015 a pošlete mi ho (může být samozřejmě i nově vyrobený přímo pro soutěž). Výrobek musí být vložený ve zboží, může být samozřejmě už prodaný nebo vystavený s rezervací. Hlasování pak proběhne jako obvykle. Před Vánocemi už většinou není tolik času vyrábět nové výrobky, ale zas by byla škoda přijít o jedno kolo soutěže a aspoň se budete moci ohlédnout za letoškem a zjistit, co všechno krásného jste vlastně zvládli vyrobit :)

Zúčastnit se může kdokoliv, i nečlenové klubu, podmínkou je použití techniky wire-wrapping, kombinace s dalšími technikami je samozřejmě možná.

Své soutěžní výrobky posílejte mně (Eire) do pošty do 15. 12.  Poté bude vytvořen soutěžní hlasovací blog, otevřený všem.

Těšíme se na vaše soutěžní výrobky.

 

Titulní foto by Eire.

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím