image

V rámci klubu wire-wrappingu probíhá už 3. ročník wire-wrappingové soutěže a my srdečně zveme všechny členy i nečleny k hojné účasti! Pro inspirace se můžete podívat na ohlédnutí za 1. ročníkem.

Soutěž bude mít 5-6 kol po dvou měsících, vždy na dané téma. Téma určí vítězové daného kola.

Základní pravidla soutěže:
- výrobek musí být vytvořen přímo pro w-w soutěž (nesmí tedy být staršího data než je den vyhlášení daného kola soutěže), může se ale účastnit i jiných soutěží. U daného výrobku si můžete dát odkaz na hlasovací blog (ale nemusíte).
-  soutěž je letos rozdělena na kategorii začátečníků a pokročilých. Obě kategorie mají stejné téma a vyjdou ve stejném blogu, sami se můžete rozhodnout, která z úrovní vám více vyhovuje a do té daný výrobek přihlásit (úroveň můžete měnit každé kolo). Vítězové společně určí téma pro další kolo.
- soutěž bude probíhat pravidelně každé dva měsíce (do 15. nominace výrobků, od 16. do 20. hlasování, 21.-22. vyhlášení dalšího kola).

Pro druhé kolo 3. ročníku zvolily téma serenity (pokročilí) a Hani (začátečníci), vítězky poslední kola loňského roku.

Tématem pro toto kolo je Inspirace architekturou.

Ztvárnění je zcela na vás. Zúčastnit se může kdokoliv, i nečlenové klubu (avšak pouze s jedním výrobkem), podmínkou je použití techniky wire-wrapping, kombinace s dalšími technikami je samozřejmě možná.

Své soutěžní výrobky posílejte ke mně do pošty do 16. 6. včetněNezapomeňte uvést kategorii! Poté bude vytvořen soutěžní hlasovací blog, otevřený všem.

Těšíme se na vaše soutěžní výrobky :-)