Domů Profil prodejce bludice
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 14 hodin.
  • Hradec Králové, ČR
  • 755 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (163) 100%
Nadšenci: 352
Aktivita: aktivní
Prodáno: 755
Registrace: 7.11.2011
Město: Hradec Králové
Stát: ČR

bludice

/ Prodávající
Novinky
611191
30.3.2017 1.4.budu ve Vamberku a 2.4.v Dolních Počernicích,kdybyste se chtěli potkat :o).Většinu keramiky beru sebou,po víkendu zaktualizuju v albu.

Asi před třiceti lety jsem poprvé sáhla do hlíny a hned jsem věděla, že budeme kamarádi. Přes marné pokusy mých rodičů mě nasměrovat k více praktickému povolání jsem se oklikou přez gymnázium a peďák vrátila zpátky k patlání.Abych úplně nepromarnila svoje,,pedagogické vzděláni",učím keramiku předškoláčky a jejich maminky pro zdejší mateřské centrum.

 Původně jsem přemýšlela nad přezdívkou Bludička, ale vzhledem k éterické povaze této bytosti se necítím být oprávněna používat tento něžný název. Takže proto Bludice = většinu života tráví v blátě,v lese se cítí blaženě a věčně ponocuje = tak to by tak nějak odpovídalo,i těch bažin tady u nás mezi dvěma rybníky máme požehnaně.

Patlám podle nálady od miniaturek a betlémků, kterými jsem kdysi začínala,až po velké plastiky třeba i na zakázku podle fotek. Už 16 let mě hlína zaměstnává (s malými přestávkami na několik mateřských -celkem 4 ks {#emotions_dlg.mala} Smějící se ) Posledních pár roků spolupracuji se sdružením obcí Kačenčina pohádková říše,to je přesně moje parketa,strašidýlka a příšerky.

Po celou tu dobu se snažím vycházet v míru se dvěma mrňavými potvůrkami, které se usilovně snaží, abych se ani chvilku nenudila , a také s blíže neurčeným počtem bytostí , které sídlí v mojí peci , sem tam mi něco promění ve střepy, nadělají bublinky v glazuře a v nepravidelných intervalech a v nejnevhodnější chvíli ničí teplotní čidla.

Sem na Fler jsem následovala svoji dceru č. 2 Johanku,která v hlíně nenašla až takové zalíbení,zato si rozumí s Fimem a háčkem a jehlicemi.Stojí za nakouknutí  :o) //www.fler.cz/joja-v   a  pokud si vyberete tady i tam,určitě postačí jedno poštovné.

Používám jen českou hlínu a české glazury, nemám ráda kruh a burelování, zato mám ráda když na mě hlína ze stolu kouká, proto tu najdete většinou modelované figurky.Plastiky jsou  duté,takže navzdory vyšší teplotě pálení nezaručím,že odolají mrazu ve spojení s vodou nebo sněhem.Jinak jim pobyt venku nijak nevadí.

svoje zboží nabízím i jinde,může se stát,že objednaný kousek již bude prodaný.Snažím se aktualizovat co nejdříve,přesto ta možnost je.V tomto případě registrovaným napíšu vnitřní poštou a domluvíme se,zda bude možné výrobek udělat znovu(podobný) s dodací lhůtou cca 3 týdny,nebo zda mám objednávku zamítnout.U neregistrovaných objednávku zamítám a píšu email s tou samou nabídkou,nový výrobek pak nafotím a pošlu obrázek,než uděláme novou objednávku.

Poštou už jsem posílala ledacos,umím opravdu dobře balit.Křehký příplatek využívám jen na žádost zákazníka.Byla jsem na poště poučena,že křehký balík má vydržet pád ze 150cm,tak to bych asi nevydržela bez úrazu ani já- nevím tedy,za co bych vlastně připlácela(nebo tedy zákazník),raději poctivě zabezpečím,krabici do krabice,to je jediná jistota.

Vždycky ráda souhlasím s osobním odběrem-u mě v tom binci,který nadneseně nazývám dílnou,nebo někde jinde v Hradci Králové,případně můžu zařídit předání v Brně v areálu nemocnice sv.Anny,obvykle tak do dvou týdnů.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od bludice

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--