Profil uživatele
blue3dprint
Prodávající
Plzeň - Jižní Předměstí
Registrace: 15.3.2019

Jsme šikovná dvojice, která pořád nad něčím koumá a proto se naše značka jmenuje blue3Dprint. Blueprint z angličtiny znamená "plány" a "3D" je naše oblíbená technologie pro přetváření našich snů a nápadů na reálné věci, na které si můžete sáhnout. Stejně jako mnoho z vás, vyrábíme výrobky pro svoje blízké a tady na fler.cz je nyní zkoušíme nabídnout i vám. V případě vašeho zájmu, po vyřízení formalit, bude zahájen prodej.

Nabízíme výrobky podle vlastních návrhů vyrobených technologií 3D tisku. U našich výrobků si zakládáme nejen na kvalitě, ale také na ekologické stránce technologie výroby. Přestože jsou naše výrobky z velké části z plastu, jedná se o materiál PLA, který nejenom že je příjemný na dotek, ale také se jedná o bioplast, tedy plastickou hmotu vyrobenou z biomasy, nikoliv např. z ropy.  Materiál PLA je možné biologicky degradovat (zkompostovat). 

Nevýhodou materiálu je jeho teplotní nestabilita, asi jenom do 60°C. Výrobky z tohoto plastu byste tedy neměli nikdy mýt v horké vodě, nebo myčce, neboť se mohou zohýbat. Bezpečně je můžete opláchnout běžným mycím prostředkem ve vlažné vodě.

 

blue3Dprint pořád vymýšlíme nové nápady a tak se vždycky můžete těšit na něco nového. Pokud byste rádi přispěli nápadem na vlastní design, nebojte se nám napsat. Stejně tak pokud na nás mátě jakékoli dotazy - prostě nás neváhejte kontaktovat.

blue3Dprint
<3

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně. Obálka s bublinkovou fólií.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím