Profil uživatele
Bluepi
Prodávající
Kolín-Sendražice
Registrace: 10.2.2013
Způsob dopravy
Platba předem, baleno v bublinkové obálce. Dobírka či osobní odběr domluvou.
Obchodní podmínky

Reklamační řád:
• pokud zákazník shledá na dodaném zboží vadu, nebo je zboží dodáno chybně, či je dodávka neúplná, má zákazník právo podat na takovou vadu v zákonné lhůtě 24 měsíců od obdržení zboží reklamaci.
• v případě, že se jedná o dodávku obsahující vadné zboží, a reklamace bude ze strany dodavatele shledána oprávněnou, zavazuje se dodavatel zboží vyměnit za bezvadné, či po dohodě se zákazníkem vrátit peníze v plné pořizovací ceně zboží uhrazené zákazníkem.
• v případě, že se jedná o dodávku neúplnou, a reklamace bude ze strany dodavatele shledána oprávněnou, zavazuje se dodavatel zajistit doslání chybějící položky obratem a zdarma. Pokud není tato položka u dodavatele v den vyřízení reklamace skladem, zavazuje se dodavatel vrátit peníze za chybějící zboží v plné pořizovací ceně zboží uhrazené zákazníkem.
• v případě, že se jedná o dodávku s chybně dodaným zbožím, a reklamace bude ze strany dodavatele shledána oprávněnou, zavazuje se dodavatel zajistit výměnu chybně dodaného zboží za správné obratem a zdarma. Dodavatel může požadovat zaslání chybně dodaného zboží zpět do sídla firmy dodavatele. V takovém případě se dodavatel zavazuje uhradit zákazníkovi náklady vynaložené na dopravu chybně dodaného zboží zpět do sídla firmy dodavatele.

Storno objednávky:
• Objednávku je možné stornovat pouze písemně (e-mailem), nikoli telefonicky.
• Objednávku lze stornovat pouze pokud již nebyl dokončen proces její přípravy, a objednávka není již odeslána. V takovém případě si dodavatel vyhrazuje právo požadovat po kupujícím finanční náhradu škody za čas vynaložený na přípravu objednávky, použitý obalový materiál, či případně náklady na poštovné.
• Odesláním objednávky zákazník souhlasí s našimi obchodními podmínkami a zboží objednává závazně. Odesláním objednávky vzniká kupní smlouva.

Výměna zboží:
• v případě, že zákazník požádá o výměnu správně dodaného zboží za jiné do čtrnácti dnů od jeho doručení, dodavatel se zavazuje požadované výměně zdarma vyhovět, bude-li požadované zboží zákazníkem k dispozici. Dodavatel si vyhrazuje právo požadovat v takovém případě uhrazení veškerých nákladů spojených s balením a doručením náhradního zboží zákazníkovi.

Vrácení zboží:
• na veškeré zakoupené zboží se vztahuje zákonná čtrnácti denní lhůta na možnost vrácení zboží bez udání důvodu. Zákazník může odstoupit od kupní smlouvy v souladu se zákonem č. 367/2000 do 14 dnů od převzetí zboží. V takovémto případě je nutné, aby bylo zboží nepoužité, v neporušeném obalu a byl doložen kupní doklad. Zboží zašlete doporučeně zpět do sídla prodejce s číslem účtu, které bude použito pro vrácení peněz.
• peníze za vrácené zboží bez udání důvodu vracíme výhradně na účet, nikoli složenkou v hotovosti

Nevyzvednuté zásilky:
• v případě, že kvůli pochybení ze strany zákazníka dojde k vrácení zásilky zpět dodavateli (zadání chybné dodací adresy v objednávkovém formuláři, nevyzvednutí zásilky uložené na poště, v případě nedodání oznámení o uložení zásilky Českou poštou, nepřevzetí zásilky, apod.), a tím pádem dojde k propadnutí již uhrazených nákladů za poštovné a balné ze strany dodavatele, vyhrazuje si dodavatel právo zaslat opakovaně zboží zákazníkovi pouze po platbě předem na účet, a v takovém případě také požadovat úhradu již vynaložených nákladů na první doručení v jejich celkové výši.

Pozor, barevnost produktů se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu, a rozlišné kalibraci monitorů. Drobná barevná odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím