Omlouváme se, z časových důvodů jsme činnost našeho obchůdku pozastavili. Děkujeme za pochopení.
Profil uživatele
bombadil
Prodávající
Praha 1
Registrace: 17.3.2010

 

Také bloudíte po obchodech s metrovým textilem? Ale přesto nenacházíte pěknou vzorovanou látku, po které žízníte? A nedostatek tohoto materiálu brzdí vaši tvorbu?
Pak je tu pro vás Bombadil, aby vás zachránil. Bombadil je nadějí pro bloudící, spásou pro žíznivé a oporou pro tvořivé. Má rád harmonické tvary, sladěné barvy a kvalitní materiály.
Bombadil se raduje, když tráva a listí pučí, když jehličí voní a mech hladí bosé nohy. Když vítr v korunách stromů ševelí a nejvíce když se příroda třpytí po dešti.

Bombadil je muž i žena. Každý umí něco jiného a věří, že společně to půjde nejlépe. Doufáme, že se bude obchůdek postupně rozrůstat a bude pořádně z čeho vybírat, až přeroste i mimo Fler. Nabízíme vám námi vybraný metrový textil české výroby a také naše vlastní vzorované látky, které navrhuje Jarosa

vzorníček látek 

Pokud si látku před koupí většího množství raději osaháte a přesvědčíte se o její kvalitě a barvě, nabízíme vám možnost objednat si tento malý vzorník. Bude obsahovat pět libovolných látek dle vašeho výběru. Vzorníček naleznete mezi nabídkou našeho zboží.

Abychom vám pořizování látek co nejvíce ulehčili, nabízíme i jednobarevné materiály složením a odstínem ladící k určitým potištěným látkám.

Způsob dopravy

Zásilky odesíláme doporučeně, pečlivě zabalené proti poškození.

POZOR: cena poštovného je uvedena za 1 ks (1 půlmetr) zboží, pokud objednáte látky více, poštovné při potvrzení objednávky navýšíme dle váhy balíčku. Děkujeme za pochopení.

Pokud nakoupíte také u JAROSY, PLATÍTE JEN JEDNO POŠTOVNÉ!

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím