Prozatím je prodej pozastavený.
Profil uživatele
BrutalMask
Prodávající
Žatec
Registrace: 16.4.2018
BrutalMask - masky na obličej
Pod značkou BrutalMask ilustruji obličejové masky (tzv. FaceShield), které mají využití při sportu, rybaření, jízdě na motorce, paintballu, airsoftu, snowboardingu nebo jako módní doplněk.
 
 
 Tubulární šátky slouží primárně k ochraně obličeje v nepříznivých podmínkách. Kromě toho se dají nosit a používat několika způsoby.
 

 PROČ OBLIČEJOVÉ MASKY? 
BrutalMask - Skullteeth mask

Na začátku roku 2017 jsem zkusil první digitální ilustraci. Jednou jsem brouzdal internetem a narazil na dnes už neexistující e-shop, který přeprodával podobné masky z Číny. Vždy jsem chtěl mít něco svého a tak mě napadlo spojit novou zálibu s touhou pracovat na svém vlastním projektu.

Přeprodejem se zabývá kde kdo.

Zkusil jsem si jednu masku nakreslit a ve výsledku to vůbec nebylo zlé. Poté jsem jich začal kreslit několik, ale s výsledkem už jsem tak spokojený nebyl. Návrhy jsem na nějakou dobu odložil do šuplíku. I přesto jsem si nápad do nedávna nosil v hlavě a začátkem roku 2018 se mi sešly vhodné příležitosti vyjít s maskami ven a realizovat první vzorky.

 

BrutalMask - jak se tvoří BrutalMask ZPRACOVÁNÍ MASEK 

Návrhy jsem si zprvu kreslil na papír, ale s tužkou mi to moc nejde. Začínám rovnou digitálně a výsledek promítám na předem připravený model masky, kde mám lepší představu o tom, jak bude maska ve finále vypadat.
 
Při realizaci prvních vzorků jsem otestoval způsob aplikace, která probíhá sublimačně na původem bílý tubulární šátek. Vzadu je logo BrutalMask a vpředu samotný motiv.
 

Z JAKÉHO MATERIÁLU? 

Materiálem je 100% polyester původem z Číny a veškeré další práce probíhají v Česku. To mi dává právo uvádět produkt jako ryze český s nálepkou “vyrobeno v ČR”. I když bych nálepku používal rád, protože se k tomu rádo přihlíží, nedělám to. Soustředím se na kvalitní zpracování a materiál mi naprosto vyhovuje. Výroba a následné testování předčilo mé očekávání a jsem více než spokojený.

image

Způsob dopravy
česká pošta - doporučené psaní (v obálce)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.