Domů Profil prodejce C A L I C O
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha 6, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 17.10.2011
Město: Praha 6
Stát: ČR

C A L I C O

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Firma Calico vznikla v roce 2011 a zabývá se ručním tiskem historických nekonečných vzorů za využití dnes již zaniklé metody kartounového tisku.
Historie kartounového tisku začíná v první polovině devatenáctého století a končí s příchodem druhé světové války. Firma C A L I C O disponuje bohatou kolekcí historických vzorů, které pokrývají celou oblast tehdejší kartounové výroby.
Kartounový tisk byl dříve využíván výhradně pro potisk textilu (ubrusy, šátky, metrový textil a další), jako vedlejší produkt však vznikal i potištěný papír (vylepování vnitřku kufrů, předsádky knih a jiné). Firma C A L I C O se zaměřuje přednostně na ruční potištění papírových materiálů a výrobků. V dohledné době se připravuje doplnit nabídku také o ručně potištěný textil.
V neustále se rozšiřujícím vzorníku nyní naleznete 11 vzorů, které jsou tištěny na kvalitní papíry značky Gmund a na několik druhů balicích papírů. Barevné tisky jsou stálé, vodou nesmyvatelné a odolné v ohybu. Díky tomu, že je zachována technika ručního tisku, vznikají ve vzorech drobné nepřesnosti a nedokonalosti, které jsou ovšem žádoucí a dodávají C A L I C O výrobkům nezaměnitelnitelný charakter historických tištěných vzorů.
Naše výrobky se dají využít jako papíry potahové, balicí, předsádkové, nebo dokonce i jako origami papíry. Jedná se i o skvělý polotovar pro rukodělné výrobky všeho druhu.
Jsme nakloněni i specifickým zakázkám, a proto pokud v naší nabídce nenajdete to, co přesně hledáte, nebojte se na nás obrátit s přáním či dotazem. Potiskneme vám rádi jakýkoli papír jakýmkoli barevným odstínem.
Způsob dopravy
doprava: Česká pošta - balík do ruky balení: kvalitní zásilkový tubus A0
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od C A L I C O

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--