Profil uživatele
C A L I C O
Prodávající
Praha 6
Registrace: 17.10.2011
Firma Calico vznikla v roce 2011 a zabývá se ručním tiskem historických nekonečných vzorů za využití dnes již zaniklé metody kartounového tisku.
Historie kartounového tisku začíná v první polovině devatenáctého století a končí s příchodem druhé světové války. Firma C A L I C O disponuje bohatou kolekcí historických vzorů, které pokrývají celou oblast tehdejší kartounové výroby.
Kartounový tisk byl dříve využíván výhradně pro potisk textilu (ubrusy, šátky, metrový textil a další), jako vedlejší produkt však vznikal i potištěný papír (vylepování vnitřku kufrů, předsádky knih a jiné). Firma C A L I C O se zaměřuje přednostně na ruční potištění papírových materiálů a výrobků. V dohledné době se připravuje doplnit nabídku také o ručně potištěný textil.
V neustále se rozšiřujícím vzorníku nyní naleznete 11 vzorů, které jsou tištěny na kvalitní papíry značky Gmund a na několik druhů balicích papírů. Barevné tisky jsou stálé, vodou nesmyvatelné a odolné v ohybu. Díky tomu, že je zachována technika ručního tisku, vznikají ve vzorech drobné nepřesnosti a nedokonalosti, které jsou ovšem žádoucí a dodávají C A L I C O výrobkům nezaměnitelnitelný charakter historických tištěných vzorů.
Naše výrobky se dají využít jako papíry potahové, balicí, předsádkové, nebo dokonce i jako origami papíry. Jedná se i o skvělý polotovar pro rukodělné výrobky všeho druhu.
Jsme nakloněni i specifickým zakázkám, a proto pokud v naší nabídce nenajdete to, co přesně hledáte, nebojte se na nás obrátit s přáním či dotazem. Potiskneme vám rádi jakýkoli papír jakýmkoli barevným odstínem.
Způsob dopravy
doprava: Česká pošta - balík do ruky balení: kvalitní zásilkový tubus A0
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím