Profil uživatele
CatTrees
Prodávající
Svatý Jan
Registrace: 20.1.2020

Máte doma kočku a chcete ji dopřát soukromí a pohodlí a zároveň čistě přírodně vybavit prosotry Vašeho bydlení? V tom případě se můžete obrátit na nás a nechat si na zakázku udělat kočičí strom, podle Vašich představ. Vyrábíme naprosto originální kočičí stromy z pevného dřeva. Prodáváme i již zhotovené kusy. Každým jedním prodaným kočičím stromem vysadíme do volné přírody 2 semena dubu letního a 2 dubu zimního. Stromy dostávají nový život a do domácnosti přináší prvek přírody, který vypadá skvěle. 

Způsob dopravy
Odvoz vlastní, nebo po dohodě.
Obchodní podmínky

Nabízíme nové kočičí stromy ruční výroby, z tvrdého opracovaného dřeva. Stromy vnesou do Vaší domácnosti prvek přírody a každý je naprosto originální. Natírané  výhradně ekologickými lazurami.  Na stromech je namotané sisalové lano. Stabilitu zajišťuje podstavec z tvrdého masivu. Pro dokonalou stabilitu doporučujeme stromy přidělat na jednom bodě do zdi. Případná montáž v ceně. Odvoz po osobní domluvě. Rádi Vám můžeme vyrobit další závěsné poličky, pro větší komfort Vaší kočky. Je též možné nechat si strom vyrobit na zakázku, podle Vašich vlastních představ. O ceně se poté lze dohodnout. Pro jakékoliv informace mě neváhejte kontaktovat.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím