Profil uživatele
CEDR
Prodávající
Pardubice
Registrace: 19.9.2010

CEDR Pardubice o.p.s.
 
 

Posláním organizace je pomáhat lidem s duševním onemocněním, zlepšovat jejich životní podmínky tak, aby žili spokojeně v prostředí, které si sami zvolí a vytvářet pracovní místa pro osoby obtížně zaměstnavatelné.
Cílem poskytovaných sociálních služeb je dosažení maximální samostatnosti klienta s co nejmenší mírou nutné podpory.

"Tu však jsem náhle viděl, že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho. Když se to takhle řekne, zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí, je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco, co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě!"  E. M. Remarque

 

 
 

Organizace Cedr Pardubice o.p.s. poskytuje sociální služby v Pardubicích a Ústí nad Orlicí. Také vytváří chráněná pracovní místa. Posláním organizace je pomáhat lidem s duševním onemocněním, zlepšovat jejich životní podmínky tak, aby žili spokojeně v prostředí, které si sami zvolí a vytvářet pracovní místa pro osoby obtížně zaměstnavatelné.

 

Cíle služby: Obnovení nebo získání pracovních dovedností a návyků. Získání dovedností a schopností, které může uživatel také uplatnit v běžném zaměstnání.

 

 

 

 Způsob dopravy
Posíláme z technických důvodů POUZE NA DOBÍRKU Českou poštou( poštovné je uvedeno orientační) baleno v obálce nebo krabičce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
272099
2.6.2014 Dnes a zítra nové výrobky...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím