Domů Profil prodejce CEDR
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Pardubice, ČR
  • 12 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7) 100%
Nadšenci: 54
Aktivita: aktivní
Prodáno: 12
Registrace: 19.9.2010
Město: Pardubice
Stát: ČR

CEDR

/ Prodávající
Novinky
272099
2.6.2014 Dnes a zítra nové výrobky...

CEDR Pardubice o.p.s.
 
 

Posláním organizace je pomáhat lidem s duševním onemocněním, zlepšovat jejich životní podmínky tak, aby žili spokojeně v prostředí, které si sami zvolí a vytvářet pracovní místa pro osoby obtížně zaměstnavatelné.
Cílem poskytovaných sociálních služeb je dosažení maximální samostatnosti klienta s co nejmenší mírou nutné podpory.

"Tu však jsem náhle viděl, že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho. Když se to takhle řekne, zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí, je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco, co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě!"  E. M. Remarque

 

 
 

Organizace Cedr Pardubice o.p.s. poskytuje sociální služby v Pardubicích a Ústí nad Orlicí. Také vytváří chráněná pracovní místa. Posláním organizace je pomáhat lidem s duševním onemocněním, zlepšovat jejich životní podmínky tak, aby žili spokojeně v prostředí, které si sami zvolí a vytvářet pracovní místa pro osoby obtížně zaměstnavatelné.

 

Cíle služby: Obnovení nebo získání pracovních dovedností a návyků. Získání dovedností a schopností, které může uživatel také uplatnit v běžném zaměstnání.

 

 

 

 Způsob dopravy
Posíláme z technických důvodů POUZE NA DOBÍRKU Českou poštou( poštovné je uvedeno orientační) baleno v obálce nebo krabičce.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od CEDR

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--