Profil uživatele
ceva
Prodávající
Grešlové Mýto
Registrace: 30.6.2008
Dobrý den,
vítám Vás zde, ve svém obchůdku s dekoracemi, bytovým textilem a šitými módními doplňky.
 
Najdete zde nové věcičky, renovované či reciklované.
 
 
"Šperky, módní doplňky a jiné tvoření", 
 
 
najdete pod mým druhým profilem eva21. Objednávky z těchto dvouch profilů lze sloučit dohromady za jedno poštovné,
 
 
 
 
 
 Drobný nábytek - renovovaný
 
 image
 
Dekorace
 
 
Bytový textil
 
 
Šité módní doplňky
 
 
 
 
TOPlist

Zde najdete hodnocení neregistrovaných zákaznic, reakce na zakoupené zboží, aneb, co v hodnocení nenajdete

Úsměv

Peříčka dorazila. Jsou super. Moc děkuji

(pozn. vyrobeno na přání)

 

Dobrý den, tak už mám židli doma, krásně zabalenou, ani jsem se do balíku nemohla dostat, no je nádherná, že jsem poště "odpustila", že jsem jí táhla s pošty pěšky, s pejskem a ještě jedním balíkem, ani mi nedali do schránky oznámení, díky sledování online zásilky bylo přeprava a hned uložení na poště, prý je velká nemocnost, stěžovat si nemá cenu, moc děkuji, úplně se mi rozzářil den.

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta doporučený balíček, vše důkladně zabaleno. Po domluvě lze objednat i Fler dopravu. Více v obchodních podmínkách.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce eva21 a ceva prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/eva21 a www.fler.cz/ceva. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží odstoupit od smlouvy a to bez udání důvodu.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu pokud se prodávající s kupující nedohodne jinak.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího a to vnitřní poštou nebo písemně na adresu prodávajícího.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena zpět na účet kupujícího a to po po kontrole prodejcem vráceného zboží. 

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující  na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis, případně jako doporučený balíček. Poštovné a balné je účtováno dle aktuálního tarifu České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.4. Pokud si kupující přeje zaslat zboží Fler dopravou, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku Fler dopravy.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

V Grešlovém Mýtě dne  30.4.2018

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím