Profil uživatele
cha
Prodávající
Jirny
Registrace: 6.2.2010

 

Naše malá rodinná dílna pod značkou Chanka ( zde na Fleru pod zkratkou Cha) vznikla v roce 2009.  Jsme máma s dcerou a do našeho týmu patří i ostatní členové rodiny, kteří nás podporují . Začínali jsme s recyklovanými oděvy, kterým jsme dodávali novou tvář.  Po objevení skvělých látek od amerických designérů, jsme téma recyklace opustili a začali jsme se věnovat vlastní šité tvorbě. Většina oděvů vzniká v malých sériích, některé jsou jedinečné a mají  originální provedení, např. ručně pletené svetry. Šaty a sukně ze lnu šijeme i na zakázku po domluvě se zákaznicemi.  Klademe důraz na přírodní materiály, jako je bavlna a len.  Bytové doplňky, které šijeme, propůjčí  vašemu domovu osobitý ráz. Jedná se o deky, přehozy na postel a polštáře šité technikou tzv.modern patchworku, který si získává stále větší popularitu u nás i ve světě.

 

 

 

A všechna ta radost z práce s látkami a klubíčky pochází od mé mámy, která nám dává odborné rady a podporu. Mrkněte na kočičku

Úplnou novinkou je spolupráce s chráněnou dílnou BONA o.p.s. Šikovné švadlenky umí ušít vše, co si na ně vymyslíme a nás moc těší jejich opravdová chuť šít a objevovat nová zákoutí jedinečného světa kreativního šití.

...................................................................................................................

Šijete taky.

Navštivte náš obchůdek:

DIY czech - prodej přebytků materiálu za nevídané ceny

 

 

Originální dámské oblečení a oděvy šité v malé rodinné dílně z přírodních materiálů, lnu a bavlny, jsou určeny pro osobité ženy s vlastním názorem na módu a životní styl, který je orientován na originalitu, osobitost a jedinečné zpracování látek s vysokou životností a tradičním využitím přírodních materiálů.

Začíná to hromádkou barevných látek, končí ušitými polštáři, sedáky, šaty...

 

Pletení už dávno není to, co bylo.Luxusní a hřejivé příze, nevídané barvy a jehlice a háčky, jaké svět neviděl. Víte, že se dá plést i na rukou? Guerilla knitting zatím neprovozujeme, ale co není, může být. Zatím pleteme pro vás – svetry, vesty, nákrčníky, šály, tašky…. vyberte si a nechte se hýčkat.

 

 

 

... a proč pleteme? 

Máme to v genech:)

( malá Chanka- Hanka v kočárku)

 

   

Na zakázku šité oděvy podle vlastních střihů v barvách dle výběru zákaznice je naší prioritou. Zakázkové šití je možné po vzájemné domluvě, zvolení vhodného materiálu z naší nabídky, nebo z nabídky předních designérů z celého světa.

A jak na objednávku na přání? Je to snadné:)

- vyberte si zboží

napište nám

- změřte se

   

- vystavíme vám objednávku s rezervací na vaše jméno

- zakázku vám ušijeme nejpozději do 14 dnů od připsání platby na účet

 

Způsob dopravy
Česká pošta, veškerá péče zajištěna, zboží posílám většinou v krabicích nebo v bublinkových obálkách, pojištěné na plnou cenu zboží do 3 pracovních dní u zboží skladem a 6 pracovních dní u zakázek od obdržení platby na účet. Ke každé objednávce je vystavena faktura, kterou najdete připravenu k vytištění u své objednávky. Pro zákaznice z Prahy a okolí nabízíme nově možnost vyzvednout zboží osobně na Praze 7.
Obchodní podmínky

Kupující má právo od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží odstoupit. Při zasílání zboží je určující datum odeslání (na vlastní náklady). Neposílejte nám, prosím, vrácené výrobky dobírkou.

* Podmínkou je, aby kupující zaslal oznámení o odstoupení od smlouvy. Zboží odeslané bez předchozího oznámení nepřijmeme.

* Lhůta na vrácení peněz za zboží je ze zákona 14-ti dnů od převzetí vráceného zboží.  Podmínky pro oprávněný požadavek vrácení zboží a následnému vrácení kupní ceny:

* Výrobek nesmí být použitý ani poškozený a musí být kompletní.

Pokud nebude vrácené zboží splňovat všechny tyto požadavky, není možné kupní cenu v plném rozsahu nárokovat.

* PRÁVO NA VRÁCENÍ ZANIKÁ, BYLO-LI ZBOŽÍ UPRAVENO NEBO VYROBENO NA PŘÁNÍ KUPUJÍCÍHO

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
340724
19.12.2014 Deka posbíraná a ušitá :www.fler.cz/zbozi/deka-po.... Poslední šance koupit na Fleru. Po novém roce pápá.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.