Domů Profil prodejce Childhoood
Alois Buček
  • aktivní prodejce od r. 2021
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Cheb, ČR
  • 19 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 36
Aktivita: aktivní
Prodáno: 19
Registrace: 11.4.2021
Město: Cheb
Stát: ČR
Důležitá informace: ZAČÍNÁ JARO - připravují nové kolekce obrazů ze 100% sušených květů. Používám a zachovám ty, co právě kvetou. Děkuji za nahlédnutí do mého obchůdku. Přeji krásné jaro.

Childhoood

/ Prodávající
Novinky
1041601
6.1.2023 Vážení zákazníci, mám pro vás novoroční SLEVY - 10% na veškeré nezlevněné zboží. Sleva bude odečtena po objednávce. Akce platí od 7.1. do 15.1.2023
Děkuji za ocenění a všechna ❤️

Ilustrace dětskéVítám VÁS v mém malém obchůdku. 
Jsem ráda, když se mohu podělit o tvorbu s mnohými kreativními lidmi, kteří milují   
svet plný barev, pocitů, životních radostí i traumat.

Zabývám se malováním ILUSTRACÍ pro děti a myslím na všechny ty, kteří v dětství nedostali to, co si každé děťátko na Zemi zaslouží- LÁSKU A POCIT BÝT MILOVÁN. Vycházím ze svých nehlubších pocitů, proto jsou mé ilustrace trochu smutné, ale ne vždy. Děti si zaslouží, aby je rodiče neopouštéli, zaslouží si důstojnost a péči, ochranu a pozornost od narození. Potom si dokáží hrát, smát se a radovat se ze života.  
Ilustrace

VÍTÁM VÁS. DĚKUJI ZA NAHLÉDNUTÍ - obrázky posílám tak, jak jsou nafocené. Vždy u obrazu uvedu, zda je zarámovaný nebo ne. Tak ho i nafotím.
Pokud budete mít dotazy, klidně mě kontaktujte?

Termín odeslání je cca do 3 dnů. Zboží pečlivě  zabalímˇ Zasílám Českou poštou nebo přes ZÁSILKOVNU

MOC MOC děkuji za srdíčka popř.objednávky

UPOZORNĚNÍ -  obrazy ze 100% sušených květů jsou z čistě přírodních materiálů. Nepoužívám žádné chemické látky, pouze přelakuji , aby barvy květu zůstali co nejlépe a nejdéle zachované. Přesto se stává, že mohou časem vyblednout. ☘️?

Vítám Vás ve světě přírody a darů ZEMĚ

Vytvářeni obrázků ze 100% sušených květin byl postupný proces. Sem tam nějaká ta nasušená květina a první obrázek pro radost přátel, rozjel proces místo dívání se před sebe, koukání pod nohy a trhat luční, lesní, předpanelákové, pak i z truhlíku, či trhání za plotem sousedů.

Každý obraz je jedinečný ORIGINÁL a dělán s láskou, jemností a kompozičně vyvážený. Snažím se nyní vytvářet obrazy podle barev, napodobující prostředí,  kde květiny rostou. Suším a lepím intuitivně a vždy přemýšlím, koho by mohl zaujmout. ❤️
Jsem schopna vyrobit obraz dle vašich přání- podle oblíbených barev, stylu a druhů rostlin. Prodávám s vyfoceným rámem s paspartou a zasklený. 
MOHU ZASLAT I NEZARAMOVANÝ A SAMI SI JEJ MŮŽETE ZASADIT DO RÁMU, KTERÝ BUDETE PREFEROVAT. 

UPOZORNĚNÍ -  obrazy ze 100% sušených květů jsou z čistě přírodních materiálů. Nepoužívám žádné chemické látky, pouze přelakuji , aby barvy květu zůstali co nejlépe a nejdéle zachované. Přesto se stává, že mohou časem vyblednout. ☘️?

 ------Zpráva od nakupujícího23.09. | 22:11 
Dobrý den, obrázek dnes došel a je nádherný! Už nám visí v obýváku. Moc Vám děkuji za 

Malinké osamělé měkoučké panenky, plněné vatou. Vyrobené z bavlněných dětských ponožtiček. S doplňky a sundavaci čepičkou.Ručně šité.

Měkoučké panenky

Způsob dopravy
Česká pošta - balík Zásilkovna ČR
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Childhoood

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--