Domů Profil prodejce Chilodonella
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Plzeň, ČR
  • 22 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (22) 100%
Nadšenci: 163
Aktivita: aktivní
Prodáno: 22
Registrace: 9.11.2010
Město: Plzeň
Stát: ČR

Chilodonella

/ Prodávající
Novinky
20814
15.5.2011 Zavedla jsem společné poštovné s uživateli WaneaMo a Vanel :-)

Vítejte!

Zdravím Vás všechny, jež jste zavítali na můj profil :-)

Dovolte mi se trochu představit, jmenuji se Petra a ráda objevuji nové věci a zkouším různé druhy technik. V poslední době mou tvořivou dílnu naprosto ovládly japonské látkové skládané květy kanzashi. 

Kanzashi

jsou ozdoby používané v tradičních účesech japonských gejš. Technika, kterou se tyto květy vyrábí se nazývá tsumami kanzashi. Květy byly tradičně vyráběny z nejrůžnějších materiálů od lakovaného dřeva, drahých kovů, želvoviny či hedvábí. Já k výrobě používám materiály dostupnější, nejčastěji bavlněné látky doplněné saténem či jinou lesklou látkou.

A co s takovou kanzashi, když zrovna nejsme gejšy?

 
Skvěle ozdobí Váš kabát, vestičku, tričko, nebo třeba kabelku. Kanzashi na sponce či pírku se zase výtečně hodí k doladění Vašeho účesu nebo jako finální tečka slavnostního ouftfitu.

 

Ráda bych Vám nabídla návštěvu mých spřátelených obchůdků
Vanel a WaneaMo, pokud si něco koupíte v těchto dvou nebo i ve všech třech obchůdcích najednou, budete platit pouze jedno poštovné. 

V případě nákupu ve spřátelených obchůdcích o tom prosím napíšte zprávu prodejci , aby na to mohl reagovat Usmívající se

Přeji krásné prohlížení, případně nakupování a hlavně krásný den všem

Vaše Chilodonella

 

 

Pokud by se Vám zalíbila nějaká kanzashi z již prodaných, nebo jste si nevybraly/i z barevných kombinací či by se Vám místo brože líbila spíše sponka, neváhejte mne kontaktovat vnitřní poštou a určitě se domluvíme k Vaší plné spokojenosti. Usmívající seZpůsob dopravy
Zakoupené zboží zasílám v obálce nebo krabičce, zabalené do bublinkové fólie doporučeně Českou poštou. Také je možné po domluvě osobní předání v Plzni nebo Brně.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Chilodonella

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--