Profil uživatele
Cindy.92
Prodávající
Moravany
Registrace: 20.9.2011

Miluju tě!VÍTÁM VÁSMiluju tě!

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštou (doporučeně 70 Kč nebo na dobírku 130 Kč) nebo prostřednictvím Zásilkovny (při platbě předem 60 Kč/na dobírku 100 Kč) nebo prostřednictvím DPD (při platbě předem 105 Kč/na dobírku 150 Kč) - vždy v bublinkové obálce a s fakturou v pdf formátu ke stažení (na žádost ráda vytisknu) ;-) Zboží lze samozřejmě i osobně převzít a to u nás v Moravanech u Brna nebo po dohodě eventuálně i přímo v Brně.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce Cindy.92 v internetovém obchodě https://www.fler.cz/cindy-92 Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti kupujícího a prodávajícího.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

K uzavření kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím dojde odesláním objednávky ze strany kupujícího a jejím přijetím ze strany prodávajícího. Objednávka i její přijetí probíhají prostřednictvím systému na stránkách https://www.fler.cz/  Kupní smlouva je uzavřena přijetím objednávky prodávajícím. Uskutečněním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami prodávajícího. 

3. Kupní cena a její úhrada

3.1. Kupní cena je uvedena u každého zboží. Kupní cenou se rozumí cena za konkrétní vystavené zboží a částka za poštovné a balné (dále jen poštovné). Při dohodě, že se budou provádět na zboží úpravy nebo vyrábět extra zboží na přání, může být cena upravena, což bude vždy patrné v objednávce a kupující o tom bude obeznámen.

3.2. Kupující je povinen do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy uhradit kupní cenu zboží. Platba probíhá bezhotovostně prostřednictvím bankovního převodu nebo má kupující možnost využít platební bránu (platební karta nebo rychlý bankovní převod). Pokud kupující neuhradí objednávku do 21 dnů od jejího uskutečnění, je prodávající oprávněn od smlouvy odstoupit a objednávku zrušit.

3.3. Kupující má také možnost rozhodnout se pro platbu při převzetí zboží a to v rámci dobírky u České pošty nebo společnoti Zásilkovna.

3.4. Prodávající vystaví ke každé objednávce fakturu, která je kupujícímu přístupná v elektronické podobě u jeho objednávky a na vyžádání lze přiložit k objednávce i v tištěné podobě.

4. Dodání zboží

Zboží zasílá prodávající prostřednictvím České pošty buď jako "Doporučenou zásilku" nebo na dobírku. Pokud kupující chce zvolit jinou variantu, zasílá prodávající i prostřednictvím Zásilkovny nebo DPD při platbě předem nebo taktéž na dobírku. Kupující má také možnost zboží převzít po dohodě v místě sídla prodávajícího nebo v jeho partnerských výdejnách za poplatek o kterém bude předem obeznámen.

4.1. Větší objednávky svatebních dekorací nelze zaslat prostřednictvím České pošty.

5. Odstoupení od smlouvy (vrácení zboží)

5.1. Kupující má právo podle § 1829 občanského zákoníku do 14 dnů ode dne převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy.

5.2. Pokud odstoupí kupující od kupní smlouvy, zašle prodávajícímu bez zbytečného odkladu (nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy) zboží, které od něho obdržel. Zboží nesmí jevit známky užívání či opotřebení. Náklady na vrácení nese kupující.

5.3. Odstoupí-li kupující od smlouvy, prodávající mu vrátí bez zbytečného odkladu všechny prostředky, včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal, do 7 dnů od obdržení vráceného zboží

5.4. V případě, že je zboží vyráběné na zakázku pro konkrétního kupujícího, je kupující oprávněn od smlouvy odstoupit pouze v případě nedodržení dodací lhůty prodávajícím.

6. Prodávající může použít např. tuto nebo podobnou formulaci: „V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR Štěpánská 15 120 00 Praha 2, Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz 

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 19.2.2019

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím