Profil uživatele
cocoon atelier
Prodávající
Praha 114
Registrace: 11.12.2010

Jedinečnost! Takto jednoduše lze nazvat malované hedvábí. Překrásný přírodní materiál, který už sám o sobě je nadčasový a exkluzivní. Jeho lesk, hebkost a další vlastnosti se nedají nahradit žádným umělým vláknem a spolu s uměleckým motivem a poctivým ručním zpracováním tvoří neopakovatelný originál.

Zvu vás do naší galerie. Snad se vám budou naše vzory líbit a vyberete si kousek luxusu i do své skříně nebo jako znamenitý dárek pro někoho blízkého či pro obchodní partnery.

Výtvarným činnostem se věnuji více než deset let. Vystřídala jsem různé oblasti a techniky, ale dekorování hedvábí je jediná, které jsem zůstala věrná.

Petra Vaňková

Způsob dopravy
Všechny módní i bytové doplňky obdržíte v dárkovém balení – v krabičce z vlnité lepenky. Součástí výrobku je i krátký popis kolekce a samozřejmě pokyny k údržbě. Texty jsou v českém i anglickém jazyce. Můžete je tedy použít i jako dárek do zahraničí. ***** Poštovné: *** 0,- objednávky od 2000,- nebo osobní převzetí po předchozí domluvě *** 34,- PŘÁNÍ *** 49,- DOPLŇKY (do hodnoty 500,-) *** 73,- DOPLŇKY (v hodnotě nad 500,-) *** Zboží můžete zaplatit předem na účet nebo si nechat zaslat výrobek na dobírku (+ 34,-). Balné neúčtujeme.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím