Domů Profil prodejce coi0222
  • Prodejce od r. 2010
  • Ostrava-Poruba, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 21.8.2010
Město: Ostrava-Poruba
Stát: ČR

coi0222

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Stejně jako mně přináší tvoření radost, doufám, že ji přinesu i Vám svými výtvory. Vyrábím originály, výjimečně variace, snažím se, abyste zboží, které si koupíte, nepotkávali na jiných. Zatím nápady nedocházejí, naopak, sama za sebe doufám, že mi to vydrží.

Baví mě kombinovat různé materiály, i když nejraději mám ty přírodní, kombinovat techniky. Pravda, někdy objevím už dávno objevené, ale i to k téhle činnosti patří. Snažím se pracovat s úctou k materiálu, snažím se hledat zdroje netradiční. Dívám se kolem sebe a nechávám se inspirovat.

Moje milované hedvábí:

 

 

a kabelky z tradičních materiálů:

 

 

 

Pokud budete mít k nějakému zboží dotaz, neváhejte, ptejte se. Pokud Vás zaujme něco v prodaném zboží, ozvěte se a zkusíme vymyslet podobnou variantu. Pokud Vás zaujala souprava a chcete jí jen část, poptejte se, většina lze rozdělit. Pokud Vám naopak nějaký díl chybí, bude-li materiál, dodělám požadované.

Šperky smaltované postupně přesouvám do samostatného obchodu pod nickem Coi0222. Při výběru zboží z obou obchodů platíte poštovné pouze 1x.

 

 

Způsob dopravy
Zboží bude odesláno doporučeně do 2 dnů po zaplacení Českou poštou, zpravidla v bublinkové obálce, dle sazebníku České pošty. Po Praze lze domluvit osobní předání. A pokud to jen trochu jde, odesílám v den zaplacení.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od coi0222

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--