Domů Profil prodejce Dadla Šárka
  • Prodejce od r. 2012
  • Brno, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 18.6.2012
Město: Brno
Stát: ČR

Dadla Šárka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Nevím jak začít, i když je to prosté {#emotions_dlg.naruc}.

 

S každým mým těhotenstvím přijde na mne záchvat něco vytvářet, vyrábět, budovat, chovat. Při mé první dceři Elišce jsem začala zkoušet savování triček které mě nadchlo. Měla jsem záchvat , že si pořídím kozy{#emotions_dlg.rehot} k čemuž nakonec nedošlo. Mám racionálního manžela. Nakonec jsem se začala věnovat plavání s kojenci a aquaerobicu. Moje éra podnikání pro mne byla velkou školou života a cestou k mé druhé dceři Aničce. 

Opět proběhl záchvat chovatelství a pořídila jsem si slepice. Mimo slepic mám dva psy, ale ti ke mně tak nějak patří.  Jelikož jsem si zkusila podnikání , které bylo dost náročné a  hektické , ale nelituji té zkušenosti, chtěla jsem si najít něce klidného a malého, co by mne uspokojilo po stránce tvoření i  jako malý příspěvek do našeho rodiného rozpočtu.

Už dlouho mne lákalo zkusit patchwork. Vždycky si půjčím knihy v knihovně , nastuduji jak je to složité a tím má myšlenka končí.

Letos odjela dcera na tábor, já se rozhodla pro rekonstrukci a zvelebení dětského pokoje a opět myšlenka na patchwork. Tentokrát to nezůstalo u knih. Začala jsem nejjednodušší variantou z kostiček. Nemám zatím na profi pomůcky, takže moje profi pomůcky jsou tužka, pravítko a nůžky. Takže těžký amatér, ale opravdu mě to nadchlo a těším se na své výtvory.

 

Tak třeba něco nadchne i někoho z vás{#emotions_dlg.naruc}.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Dadla Šárka

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--