Profil uživatele
dakotaorka
Prodávající
Praha
Registrace: 18.4.2011

Je mi 60 let, jsem v invalidním důchodu a jsem hůře pohyblivá, tak jsem se vrátila k tomu, co jsem už léta nedělala: pletení a háčkování. Žiji sama  nyní už jen se 7 psy z útulku. Ještě nedávno jsem měla 4 fenečky, ale jednu malou mi zabil šílenec v autě, mám ji pohřbenou pod oknem a každý den ji chodíme pozdravit při ranním venčení, moc se mi po ní stýská. Jednu fenečku jsem vytáhla z útulku, dala jsem ji dohromady, původně jsem si ji chtěla nechat, ale časem jsem viděla, že není do smečky, chce být sama, tak jsem se dala do hledání nějakého nového páníčka, pomohla mi Dana z Fleru a našla jsem pro ni super majitele. Píšeme si a opravdu tam okřála, je sama, nemusí si bránit žrádlo a škemrat o pohlazení. Tady byly ostatní fenky, a to jí nevyhovovalo, tak mám šest a ty už mi zůstanou, Jsou to moje zlatíčka. Ony mně dávají důvod, proč žít. Syn a snacha se mi zabili a dcera žije daleko, vidíme se jednou za rok a nemá o mne zájem.

Budu ráda, pokud zde najdu nějakou spřízněnou kamarádku na vyměnování si vzorečků atd. A budu vděčná za každou koupenou věc, peníze jdou do mých feneček. Když to jen trochu jde, dávám i do útulku a zbyteček je pro mne na další vlnu. Pokud se podíváte na ceny zboží, uvidíte, že rozhodně nebohatnu. Pouze někdy se piplám s nějakou luxusní soupravičkou,to je jediná vyšší cena v mých věcech.

Hanka

// TOPlist

Způsob dopravy
Poštou jako doporučené psaní
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím