Domů Profil prodejce Danamar
  • Prodejce od r. 2011
  • Plzeň, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 6.8.2011
Město: Plzeň
Stát: ČR

Danamar

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsem od přírody stvoření zvědavé, tvořivé, hravé a společenské. K první "ručprčkám"- jak se u nás doma říká, jsem přičichla už jako malá holčička. U nás doma se vytvářelo, šilo, pletlo i háčkovalo snad odjakživa. Mojí první "zbraní" po pastelkách byl právě háček. Paradoxně mě učil háčkovat tátaUsmívající se. A pak se přidala jehla a první dětký šicí stoj, na baterie, který šil jen řetízkem. Ale to možná byla ta chvíle,kdy se rozhodlo. Šití mě okouzlilo a dodnes mě baví, naplňuje a přináší spoustu radosti. První skutečné oblečení jsem si ušila v sedmé třídě na kroužku šití. Vystudovala jsem oděvnictví V Aši a od té doby je šití i mým koníčkem i denním chlebem.

První krejčovství jsem otevřela po mateřské v roce 2000 a od té doby šiju a šiju a šijuUsmívající se. Zabývám se klasickou krejčovinou dámskou i pánskou, šitím historických, orientálních i divadelních kostýmů. Velmi mě baví všelijaké loutky a hračky. Další mou vášní se stal patchwork, ale času je méně,než bych si přála.

Od letošního února pořádám kurzy šití, které mě velmi baví, je úžasné předávat zkušenosti dalším tvořivým nadšencům.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Danamar

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--