Domů Profil prodejce Dárkové taštičky
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Olomouc, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: aktivní
Registrace: 26.6.2011
Město: Olomouc
Stát: ČR

Dárkové taštičky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravím všechny nakukující, popř. i nakupující :-)

každý z nás občas, nebo naopak velmi často a rád obdarovává své blízké, rodinu, přátelé a asi nejvíce své děti nebo děti svých přátel, ať už drobností nebo nějakým dárkem, dárečkem, pozorností, prostě čímkoliv. Já sama si v tomhle ohledu velmi libuju. Pak nastává pro mě důležitá věc.. jak danou věc, předmět, nápad vlastně zabalit, aby vše bylo dokonalé, prostě podle mých představ a v konečné fázi hlavně představ právě těch obdarovaných.

Do nekonečna jsem obcházela supermarkety, markety, papírnictví, galerie, do nekonečna jsem si dělala zásoby aspoň "nějakých" taštiček, papírů, mašliček, abych později zjistila, že jsou mi stejně k ničemu, že prostě a jednoduše vůbec neodpovídají, ani se zdaleka nepřibližují tomu, co bych si představovala.

Tak jsem to prostě zkusila... zkusila jsem pro svou, resp. pro kamarádku mých děti vyrobit taštičku přímo pro ni, pro malou holčičku s dlouhýma vláskama, pro malou a hravou princeznu. A myslím, tedy doufám, že měla opravdu úspěch. I když to byla tenkrát má první, jakási zkušební, přesto se na ni Karolínka aspoň podívala a nezahodila ji hned :-)

..... a pak přišly další dvě taštičky, pak tři, a pak mě napadlo, že by se třeba opravdu mohly líbit více lidem, protože věřím, že je nás prostě více, které prostě nudí ty lesklé prazvláštní papírové tašky, co jsou všude kolem.

A tak se stalo, že jsem jich pár na zkoušku vytvořila a ráda bych vám je touto cestou představila. Jsou to jednoduché, papírové taštičky nejrůznějších velikostí, s motivem dlouhovlásek, culíkatých cácorek, kluků a neposedů, prostě takových, co mě napadnou. A v neposlední řadě samozřejmě takových, které byste si přáli přímo VY SAMI.

Pokud se vám nějaká zalíbí, budete ji chtít mít, budete ji chtít někomu darovat nebo prostě budete mít jen potřebu ji okomentovat....

 

                             ......zkrátka všechny vaše vzkazy VÍTÁM :-)

 

Přeji vám všem příjemné nakukování :-)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Dárkové taštičky

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--