Profil uživatele
David Mitáš
Prodávající
Brno
Registrace: 11.10.2011

David Mitáš, profesionální fotograf a digitální umělec z Brna, který se fotografii věnuje přes 7 let. 4 roky fotografii studoval na prestižní střední škole umění a designu v Brně (Husova 10), kde se věnoval a nahlédl do různých fotografických žánrů a též do černobílé klasiky na filmové materiály. Během školy se naučil nejen jak fotit určité fotografické žánry, ale vlastní snahou pronikl do tajů módní fotografie a fotografické postprodukce. Nyní se věnuje převážně focení žen, jak v módní fotografii, tak v portrétní i ateliérové.

Ve fotografické postprodukci se učil od jedněch z nejlepších fotografů v tomto oboru, jak českých tak zahraničních (Amerika, Německo, ...). Jeho cílem je se dostat do zahraničí, kde se bude na plno věnovat módě, reklamě, focení hudebních skupin a možná časem filmových plakátů. Do té doby je ale otevřen spoustě nápadů a jiných fotografických žánrů a není problém se s ním na čemkoli domluvit.

Mimo jiné se učí ovládnout i jiné obory jako video, malbu a další.

mail: david@davidmitas.cz
web: http://davidmitas.cz
mobil: 733 548 858

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím