Profil uživatele
davidm487
Prodávající
Jezernice
Registrace: 22.11.2017

Twirllo je česká, originální, čistě textilní a díky tomu velmi flexibilní, skladná houpačka pro děti kolem věku 5ti let. Hodí se jak na venkovní tak i to domácí pohoupáníčko :-). Můžete ji jednoduše sbalit do jakékoliv tašky či batohu a vzít ji s sebou na výlet i dovolenou.

________________________________________


ČESKÁ
Houpačku pro Vás vyrábíme s láskou našimi českými ručičkami.

ORIGINÁLNÍ = Twirllo je netradiční houpačka s velmi ojedinělými možnostmi použití. Houpačku využijete nejen za teplého a hezkého počasí venku, ale i například za chmurného, zimního počasí doma. Také si na ni můžete nechat vyšít skoro cokoliv podle Vašeho přání, ať už je to jméno či oblíbené zvířátko Vaší milované ratolesti :-). (Nebo kombinace obojího.) Díky tomu se každý kus houpačky Twirllo stává opravdovým a jedinečným originálem.

TEXTILNÍKromě masivní, ocelové karabiny se šroubovací pojistkou (s nosností až 370kg max.), je houpačka "jen" čistě textilní, tudíž opravdu velmi skladná, použitelná téměř kdekoliv.

________________________________________ Jelikož má houpačka pouze jeden popruh k uchycení (místo obvyklých dvou), lze se na houpačce houpat i "netradičním"
a pro děti velmi zábavným způsobem a to točením/kroužením (viz. video níže).
Z toho plyne také název TWIRLLO = z angl. TWIRL = kroužit.

 

Nezapomínáme také na bezpečnost!

Zkoušky stanovených vlastností byly provedeny v akreditované laboratoři Institutu pro testování a certifikaci, a. s., Zlín, Česká republika v září a říjnu 2017.

image

 

Pro děti vyvíjíme houpačku tak, aby podněcovala přirozenou potřebu pohybu dětí. Prodáváme pouze výrobky, které bychom dali také svým vlastním dětem.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.