Profil uživatele
dB keramika
Prodávající
Plástovice - Sedlec (u Českých Budějovic)
Registrace: 22.4.2009

Malování keramických cedulek je mým nejlepším relaxem. Mou snahou je, aby čísla vypadala autenticky a "staře", proto používám i tradiční techniku malby pod glazuru, kde je každý tah štětcem vidět. 

Pokud se o mně chcete dozvědět více, čtěte zde https://www.fler.cz/magazin/db-keramika-strasne-nerada-delam-hrnky-2480

Při výběru Vaši cedulky si můžete vybrat barevnou kombinaci číslic a okrajového dekoru z tohoto vzorníku barev.
 
U všech nabízených vzorů je možné mezi sebou libovolně kombinovat grafické prvky, typ okraje, typ tabulky, číselné i textové řady tak, aby se domovní číslo přibližilo co nejvíc Vaši představě. Pokud budete mít o svém číslu konkrétní představu a ani jeden můj výrobek v mé nabídce ji nebude splňovat, velice ráda ji s Vámi prodiskutuji. 
 
 
Jsem držitelkou certifikátu kvality služeb
 
 
 
 
Když budete mít chuť svůj šatník rozšířit o originální kus oblečení, nakoukněte k mé kamarádce zde.

Domovní čísla vyrábím z pochopitelných důvodů na zakázku. Pro objednání domovního čísla si v nabídce vyberte vzor, který se Vám líbí (anebo je nejpodobnější tomu, co by se Vám líbil), vložte tento vzor do nákupního košíku a pokračujte v objednávce.

V druhém kroku objednávky mi do políčka Poznámky k objednávce napište potřebné údaje:
  • číslo popisné, název vesnice či ulice, jméno (např. Veselkovi). Věnujte pozornost tečkám i drobným detailům textu, pokud si přejete napsat před číslice text, např. č.p. (může být č.p., Č.p., Čp. atd.).
  • Typ číslic a písma pro cedulku si můžete vybrat na záložce Číslice a text (zde https://www.fler.cz/db-keramika#cislice-a-text). 
  • Pokud chcete jinou barevnost cedulky anebo pouze něktérého detailu, či jiné změny oproti vzoru, také to napište do tohoto políčka. Pokud budete chtít změnu rozměru cedulky, počítejte s tím, že v keramice jsem schopná konečný rozměr cedulky dodržet s přesností +- 1cm (vliv smršťování hlíny v průběhu sušení a dvou následnýcvh výpalů).  
  • V případě, že máte zateplenou fasádu a budete chtít speciální hmoždinky (viz TECHNICKÉ ÚDAJE), také mi to sem napište.

V případě, že Vaše číslo popisné má čtyři a více číslic, anebo má tři číslice a budete před něj chtít napsat ješte např. Čís., Nro, Č. atd., rozhodně doporučuji rozměr cedulky zvětšit min. o 3cm v šířce. Cena takové cedulky je pak o 100,-Kč dražší (cenu upravím před potvrzením objednávky). Poprosila bych Vás pouze o souhlas s touto změnou v poznámce k objednávce.

Upozornění: V případě, že si objednáváte cedulku s konkrétním, Vámi požadovaným rozměrem mějte, prosím, na paměti, že požadovaný rozměr jsem schopná dodržet s přesností +- 1cm u větších cedulek a +- 0,5cm u menších cedulek. Hlína se při sušení a v průběhu dvou výpalu smršťuje v rozmezí 8-15%, tudíž nejsem schopná dodržet konečný rozměr cedulky na mm přesně.   
 
Pak udělejte závaznou objednávku, kterou Vám obratem potvrdím. S výrobou cedulky začínám po připsání platby na účet.
 
POKUD POTŘEBUJETE ČÍSLO JAKO DÁREK, UVEĎTE MI, PROSÍM, DO OBJEDNÁVKY TERMÍN DO KDY JEJ POTŘEBUJETE, abych Vaši cedulku „pošoupla“ v pořadníku a byla jistota, že se to stihne.

Cedulky vyrábím z kameninové hlíny, po přežahu maluji pod transparentní glazuru a pálím na 1200°C. Tato teplota výpalu zaručuje nízkou nasákavost finálního výrobku a tím i jeho vysokou odolnost povětrnostním vlivům.

Moje výrobky se můžou vzájemně mírně odlišovat  v odstínu barvy malování i podkladu. Tyto odchylky jsou způsobeny výrobním procesem i vlastnostma materiálů.

V ceně výrobku jsou i šrouby a hmoždinky potřebné pro montáž cedulky. Montážní návod je samozřejmostí. Pokud máte zateplenou fasádu, je možné místo standardních hmoždinek dodat spolu s cedulkou za příplatek 40,-Kč (nákupní cena 2ks hmoždinek) i speciální hmoždinky do zateplených fasád. 

Uvedené dodací lhůty u výrobku platí pro standardní rozměry. Pokud Vaše číslo popisné vyžaduje jiný rozměr cedulky (např. při 4 a více číslicích) bude dodací lhůta cedulky v rozmezí 1 měsíc až 6 týdnů.

 

Pro všechny typy cedulek je možné volit z následujících typů čísel a písma. Vybraný typ mi pak napište do objednávky, např. písmo podle P 12, číslice podle C5.

Vzornik cislic

vzornik pisma1

vzornik pisma2

vzornik pisma3

 

Způsob dopravy
Po domluvě (buď vnitřní poštou, anebo telefonicky) je možný i osobní odběr přímo u mně doma. Cedulky posílám zabalené v bublinkové fólii v lepenkové krabici s ochrannou výplní uvnitř. Posílám jako cenný, křehký Balík do ruky Českou poštou. Zboží je možné poslat i na Slovensko. Cena poštovného se pohybuje kolem 320.- Kč. Mám účet u Fio banky, takže platby ze Slovenska jsou bez poplatků. Pro upřesnění poštovného mně kontaktujte vnitřní poštou.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
711627
31.3.2018 V nabídce je nový druh modelovaných cedulek, tak trochu selskobarokních https://www.fler.cz/zbozi....
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.