MILÍ, PŘEJI VÁM PŘÍJEMNĚ PROŽITÉ PŘEDJAŘÍ. ♥
Profil uživatele
Dce-runka
Růžena Robková | prodávající
Očihov
Registrace: 30.9.2008

 

Dobrý den, vítám vás ve Světě ručních prací, v obchodě, který vznikl na základě celoživotní lásky k ručním pracím.Provozuji internetovou galanterii a vybrané zboží Vám nabízím i v tomto obchodě. Najdete zde  široký výběr ručně zhotoveného zboží .

V současné době je nejvíce zastoupeno pletení a háčkování na kolovrátku ručně předené příze, ručně barvené šály, šperky, jehelníčky, nebo buttony .

N o v i n k y:

             Výrobky jsou tvořeny s láskou a v nekuřáckém prostředí.

Průmyslově vyráběné příze najdete na mém prodejním profilu Svět ručních prací.Při nákupu současně na obou profilech je účtováno jen jedno poštovné,dle celkové velikosti objednávky.

Nákupem zboží s logem : pomůžete zvířátkům v útulcích.

Máte-li chuť se zapojit do akcí klubu Zvířata v nesnázích, přijďte mezi nás.

Jste aktivní  prodejci? Srdečně vás zvu do klubu Šikovné severočešky a přátelé.

 

Přeji vám všem jen samé hezké dny.

Runka  ♥

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Ovčí vlna,

je příjemná na nošení. Odvádí dobře vnitřní vlhkost a zároveň velmi dobře chrání proti vlhkosti zvenčí .Ovčí vlna má vynikající izolační schopnost jak před zimou, tak před teplem. Proto maminky dávají svým dětem  vlněné kalhotky , tzv. vlňáčky i v létě. Ovčí vlna dokáže zadržovat vodu až do 35 % své hmotnosti. Na dotyk přesto zůstává suchá a vlhkosti se dokáže lehce zbavit. Je velmi dobře prodyšná, pokožka dýchá a nedochází tak snadno k opruzeninám miminka. Vlna velmi dobře neutralizuje zápach a má díky zbytkům lanolínu samočistící schopnost. Vlňáčky necháte profouknout na vzduchu a za chvíli je máte suché a voňavé. Mezi další přednosti vlny patří také vysoká UV ochrana.

Efektně zpracovaná vlna je vhodná k různým textilním technikám - na pletení, háčkování,tkaní a další dle Vaší fantazie. Je vhodná pro děti i dospělé.

Ručně zhotovenou přízi můžete použít společně s průmyslově vyráběnou přízí, vznikne tak velmi zajímavé, originální spojení.Záleží jen na Vaší volbě , fantazii a citu k výběru vhodného materiálu co do složení a odstínu.

Pokud máte k dispozici jen malé množství hand made příze , s úspěchem ji můžete použít např. k vyplétání vzoru, nebo na efektní pruhování, na okraje a lemy,  límečky,či na sedlo svetru, nebo šatů.Samozřejmě na celé menší projekty jako jsou rukavice ponožky, čepice, čelenky,kapsičky, amulety apod.

Přadénka je nutné ,před samotným zpracováním , převinout do klubíčka.


VYZKOUŠEJTE  RUČNĚ PŘEDENOU PŘÍZI,ZHOTOVENOU NA KOLOVRÁTKU, OCENÍTE JEJÍ VYNIKAJÍCÍ VLASTNOSTI.

Potřebujete-li určité množství,nebo jinou barevnou variantu, neváhejte mě kontaktovat, vynasnažím se  Vám vyhovět a takovou vlnu přímo pro Vás zhotovit.

Zpracovávám tu nejlepší kvalitu a jemnost vlny  20-22 mikrometrů.

Každá ručně zhotovená příze je originální a jedinečná.

Jemnost vláken se udává jako průměr vlákna v mikrometrech a vlnu podle toho můžeme třídit do několika skupin:

1.Super jemné..........méně než 18 mikrometrů

2.Jemné.....................18-22 mikrometrů

3.Střední...................22-30 mikrometrů

4.Hrubé......................30-36 mikrometrů

5.Velmi hrubé............36 a více mikrometrů

Doporučená péče o výrobky z vlny : výhradně ruční,šetrné praní jemným mačkáním, nikoliv třením, v příjemné teplé vodě.

 

Přeji vám všem hezké dny a hodně radosti s klubíčky.

Runka ♥

ps.Na takovém kolovrátku u mě vznikají přadénka.

 

 

Způsob dopravy
Objednávky jsou zasílány prostřednictvím přepravních společností PPL a Česká pošta.Volba přepravní společnosti se řídí podle velikosti objednávky. Malé objednávky jsou odesílány prostřednictvím ČP jako doporučená zásilka za 58 Kč.(zboží, které se svými rozměry vejde do obálky 50x35x5cm ) U PPL je cena 98 Kč za jednu zásilku v ČR.Přepravné bude určeno podle velikosti objednávky. Zboží je odesíláno v přepravních obálkách, nebo kartonových krabicích.K balení se používají krabice nové, i recyklované.Informace o prodeji: Ke zboží obdržíte doklad. Pokud je zboží skladem, je odesláno do 2-3 pracovních dnů po obdržení platby,nebo na dobírku.Příplatek za dobírku je +40 kč k přepravnému. Tento obchod nepodléhá zákonu o EET - nepřijímá hotovost, ani neumožňuje platbu za zboží kartou. Při převzetí zboží dobírkou probíhá platba při převzetí zboží od přepravní společnosti. Platba v hotovosti, nebo kartou přepravci zásilky nepodléhá zákonu o EET, protože prodávající je tato platba převáděna přepravcem na bank. účet bezhotovostně.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.fler.cz prodejce Dce-runka  a Svět ručních prací.

1. Úvodní ustanovení

 • 1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce Dce-runka  a Svět ručních prací. , kterým je Růžena Robková, IČ 63741407 , zapsána do živnostenského rejstříku 15.02.2013 na Městském úřadě v Podbořanech). Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávající Dce-runka a kupujícího.

  2.Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 • 2.1: Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 • 2.2: Zákazník má právo stornovat objednávku do 24 hodin od podání objednávky.
 • 2.3: Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu.
 • 2.4: Poznámka zákazníka v objednávce neslouží pro požadavky zákazníka na jakoukoliv změnu charakteru objednávaného zboží. Prodávající má v takovém případě právo objednávku odmítnout. Změny jsou možné pouze po předchozí individuální domluvě interní poštou.
 • 2.5: Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.
 • 2.6: Kupní smlouva vzniká momentem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím stranám.
 • 2.7: Platba bankovním převodem má být uhrazena do 10  dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplněním této podmínky dojde ke stornování objednávky.
 • 2.8: Zboží vyráběné na zakázku se řídí podmínkami uvedenými v odstavci 7.
 • 2.9: V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu.
 • 2.10: Kupující dostane objednané zboží za cenu platnou v době objednání. U zboží na zakázku může dojít ke změny ceny po předchozí dohodě s kupujícím, viz odstavec 7.
 • 2.11: Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
 • 2.12: Při převzetí zboží zákazník obdrží účetní doklad, který slouží zároveň jako dodací a záruční list.
 • 3.Odstoupení od kupní smlouvy
 • 3.1: Kupující má právo podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, je potřeba nepoškozené ,neznečištěné zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, poslat zpět v uvedené lhůtě (lhůta se počítá od data odeslání). a pokud je to podle povahy zboží možné,tak v původním obalu. Prodávající do 30 dnů od odstoupení vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Před odesláním zboží zpět je kupující povinen o tomto informovat prodávajícího.
 • 3.2: Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.
 • 3.3: Zboží na zakázku nelze vrátit bez udání důvodu, viz odstavec 7.
 • 3.4:Zboží musí být prodávajícímu vráceno jinak než na dobírku,kterou prodávající nepřijímá.
 • 3.5:Pokud to webové rozhraní obchodu umožňuje, může kupující k oznámení o odstoupení od kupní smlouvy  využít formulář, který mu bude odeslán na email adresu, nebo je také ZDE KE STAŽENÍ.
 • 4.Práva a povinnosti prodávajícího
 • 4.1: Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který kupujícímu sdělí při potvrzení objednávky. Účetní doklad sloužící zároveň jako dodací a záruční list bude zaslán  se zbožím. Návod v češtině bude zaslán zákazníkovi  se zbožím prodávajícím na uvedenou dodací adresu, neřekne-li nakupující jinak.
 • 4.2: Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
 • 4.3: Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 5 dnů od odstoupení od smlouvy.
 • 5. Práva a povinnosti kupujícího
 • 5.1: Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
 • 5.2: Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením. Pro zboží na zakázku jsou podmínky upřesněny v odstavci 7.
 • 5.3: V případě, že věc při převzetí kupujícím je v rozporu s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

 

 • 6.1.Dodací podmínky pro Českou republiku.
 • 6.1.1.Objednávky jsou kupujícím doručovány prostřednictvím přepravních společností PPL a Česká pošta.
 • 6.1.2: Přepravné se řídí velikostí objednávky a druhem přepravy.
 • 6.1.3: Zboží je možné po předchozí dohodě emailem , nebo telefonem vyzvednout osobně v sídle firmy. Termín navrhuje prodávající .V takovém případě zákazník při objednávání zboží v košíku uvede do poznámky informaci: Osobní odběr.
 • 6.1.4: Dodání zboží po České republice trvá obvykle 2-3 prac.dny

        7. Zadání zboží na zakázku

 • 7.1.1: Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle spefických požadavků zákazníka.
 • 7.1.2: Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat elektronickou poštou.
 • 7.1.3: Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je zákazník informován elektronickou poštou.

 

 • 7.2: Průběh objednání zboží na zakázku.
 • 7.2.1: Požadavky zadané uživatelem jsou prodávající zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány.
 • 7.2.2: Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s dobou dodání a  cenou.
 • 7.2.3: Po zákazníkovi může být požadována záloha ve výši až poloviny dohodnuté ceny. V takovém případě bude zákazníkovi vystaveno speciální zboží s ilustrační fotografií a přesným popisem včetně dohodnutého postupu. U zboží bude uveda plná cena a v popisu bude rozepsán postup plateb (záloh). Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a uživatelem kupní smlouva.
 • 7.2.4: Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo tuto objednávku zrušit.
 • 7.2.5: V případě zrušení takovéto objednávky bude zákazníkovi vrácena celá záloha pouze v případě, že materiál ještě nebyl použit nebo se jej podařilo prodat. V ostatních případech bude navrácena zbylá část zálohy.

 

 • 7. Vyhotovení zboží na zakázku.
 • 7.1: Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně.
 • 7.2: Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 5%.
 • 7.3: Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je uživatel povinnen zakoupit.

 

 • 7. Platební a dodací podmínky pro zboží na zakázku.
 • 7.4.1: U zboží zhotovovaného na zakázku lze využít pouze bankovní převod.
 • 7.4.2: Po přijetí platby na účet prodávajícího je zboží odesláno na zadanou adresu neprodleně nebo dle dohody se zákazníkem. Zboží zhotovené na zakázku  je předáno osobně,nebo zasláno prostřednictvím přepravců prodávajícího.

 

 • 7.5: Vrácení a reklamace zboží na zakázku.
 • 7.5.1: Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci.
 • 7.5.2: Reklamace se řídí platným reklamačním řádem uvedeným v odstavci 8.

 

 • 8.1: Záruční doba
 • 8.1.1: Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců.
 • 8.1.2: Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.
 • 8.1.3: Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.
 • 8.1.4: V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.
 • 8.1.5: Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, záruka se obnovuje v plné výši.
 • 8.1.6: Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží.

 

 • 8.2: Způsob reklamace
 • 8.2.1: Před samotnou reklamací zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího email.poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a  fotografii vady.
 • 8.2.2: Při uplatnění reklamace je nutno předložit (odeslat poštou na adresu prodejce) řádně zabalený reklamovaný předmět plnění spolu s kopií dokladu o koupi (dle předchozí dohody s nakupujícím, viz bod 8.2.1).
 • 8.2.3: Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám.
 • 8.2.4: V případě potvrzení oprávněnosti reklamace má zákazník nárok požadovat náhradu přiměřených nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.
 • 8.2.5: V případě uplatnění reklamace si zákazník ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy daného zboží, nejlépe do obalu originálního a to z důvodu nebezpečí možného poškození zboží.

 

 • 8.3: Provedení reklamace
 • 8.3.1: Prodejce po prozkoumání předložených dokladů a zběžné prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.
 • 8.3.2: O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem).
 • 8.3.3: V případě neoprávněné reklamace má prodávající právo naúčtovat zákazníkovi částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační postup.
 • 8.3.4: Pokud to webové rozhraní umožňuje, může kupující k oznámení reklamace  využít reklamační  protokol, který mu bude odeslán na email. adresu,nebo je tak ZDE KE STAŽENÍ.
 • 8.3.5:Doručení reklamovaného zboží se provádí na shora uvedenou adresu prodávajícímu, jinak než na dobírku. Dobírku prodávající nepřijímá.
 • 8.3.6: Kupující je povinen zboží řádně zabalit tak, aby nedošlo k poškození, či dokonce ke zničení zboží při přepravě.Ke zboží přiloží kupující kopii faktury a uvede popis vady a návrh na řešení reklamace.
 • 8.3.7:Prodávající neodpovídá za případnou újmu na zdraví osob, případně majetku a zboží, které byly zapříčiněny nedbalostí, neodborným zacházením, nebo zneužitím zboží.
 • 8.3.8: Dnem uplatnění reklamace je den, kdy bylo zboží doručeno na adresu prodávající.

       9.Vrácení zboží

 • 9.1: Kupující má ze zákona právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od obdržení.
 • 9.2: Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, v původním obalu, schopné dalšího prodeje.
 • 9.3: Ve vrácené zásilce má být také kopie dokladu o koupi. Zásilka odeslaná na dobírku nebude převzata.
 • 9.4: Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 10 pracovních dnů.
 • 10.Ochrana osobních údajů
 • 10.1: Při zpracování informací o zákaznících se prodávající řídí platnými zákony České republiky, zejména zákonem O ochraně osobních údajů č. 101/2000Sb. a ve znění pozdějších předpisů.
 • 10.2:Prodávající je registrována u Úřadu pro ochranu osobních údajů: rg. č.:0051333
 • 10.3: Osobní údaje jsou zabezpečeny proti zneužití a prodávající se zavazuje neposkytnout svěřené osobní údaje kupujícího jiným-třetím subjektům,přičemž výjimku tvoří  smluvní přepravci prodávajícího a to jen  za účelem dodání objednaného zboží kupujícímu.
 • 10.4: V momentě odeslání objednávky, nebo vyplněním registračního formuláře dává kupující prodávajícímu souhlas ke zpracování, shromažďování a používání svých osobních údajů a informací o uskutečněných objednávkách  na dobu ,po kterou prodávající provozuje svou obchodní činnost.
 • 10.5:Osobní údaji kupujícího se rozumí: jméno, příjmení, adresa bydliště,doručovací a fakturační adresa,pokud se odlišuje od adresy bydliště, IČ,DIČ,email adresa, kontaktní telefon a případně další osobní údaje, které kupující uvede při objednávce, nebo registraci až do doby, kdy by kupující vyjádřil písemně svůj nesouhlas.
 • 10.6:Osobní údaje budou  zpracovávány jen pro účely realizace práv a povinností vyplývajících z objednávky (kupní smlouvy), pro vedení uživatelského účtu a pro zasílání informací, nebo obchodních sdělení kupujícímu, pokud kupující tuto možnost vysloveně nevyloučí.
 • 10.7:Kupující má právo přístupu ke svým osobním informacím k jejich aktualizaci.
 • 10.8:Kupující prohlašuje, že byl poučen a informován o tom, že na základě jeho písemné žádosti budou jeho osobní údaje z databáze vymazány.
 • 10.9:Osobní údaje jsou zpracovány v elektronické podobě automatizovaným systémem, případně v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.
 • 10.10: Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou správné a přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí těchto údajů.
 • 10.11:Kupující souhlasí se zasíláním obchodních sdělení, informací o nabízeném zboží a službách prodávajícím na elektronickou adresu kupujícího. Tento souhlas může kupující kdykoliv odvolat.
 • 11.Závěrečná ustanovení a mimosoudní řešení sporů

 

 • 11.1: Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávající v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
 • 11.2: Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.
 • 11.3:Dozor nad dodržováním Zákona č. 634/1992Sb. O ochraně spotřebitele vykonává Česká obchodní inspekce,která je zároveň subjektem pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů.Odkaz na webový formulář.
 • 11.4:V případě nespokojenosti má zákazník (spotřebitel) možnost řešit mimosoudní spor také on-line.V tom případě je možné použít platformu, která byla zřízena Evropskou komisí na této adrese.

 

Růžena Robková

IČ 63741407

7.2.2017

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.