Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
deejuschka
Prodávající
Řehořov
Registrace: 22.5.2008

Přeji krásný den,

Již v dávné minulosti člověk využíval divoce žijících včel v přírodě, aby od nich získával jako hlavní produkt včelí med nejen k obživě a jako sladidlo, ale i jako zvláštní dar přírody k léčení ran a nemocí.

Hlavní užitek včel pro nás vyplývá z jejich činnosti, tj. opylování rostlin. Bez včel by nebylo ovoce, nebyla by semena zelenin, jetelovin, olejnin. Další užitek spočívá v získávání včelích produktů: medu, vosku, pylu, včelího jedu, mateří kašičky a propolisu.

O včelích produktech nemáme literaturu, která by široké veřejnosti přístupnou formou poradila v běžných otázkách léčebné a výživné hodnoty včelích produktů, i když jsou pro člověka sužovaného škodlivými vlivy civilizace stále důležitější. Civilizace se v mnoha směrech mění v postupné dušení tělesného a hlavně duševního zdraví.

Věda hledá léky minimálně k neutralizaci škod napáchaných civilizací, i když jejich prevence by byla určitě efektivnější. Věřit, že věda sama dá lidem šťastný směr života, je pošetilé.
Vztahy mezi lidmi si musí lidé upravit sami – hlavně citem, kterého není nikdy dost – láskou.

Mudr. Jan Šmíd už v roce 1968 řekl: „ O člověku nic nevíme, pokud ho nemilujeme. Musíme proto v přírodě hledat prostředky k prevenci a nápravě škod na duši člověka, dokud nejsme schopni uspořádat vzájemné vztahy a životní prostředí na světě. Snažíme se zachovat dalším generacím člověka jako bytost tělesně zdravou, duševně vyrovnanou a šťastnou.“

A tak dříve než se odnaučíme nemoci zbytečně produkovat, mohou nám pomoci včelí produkty jako léky.

 

Způsob dopravy
Zboží Vám bude dodáno Českou poštou na dobírku nebo převodem na bankovní účet(záleží na Vás, která forma Vám bude více vyhovovat)
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím