Kokedamy budu vyrábět v druhé polovině dubna, děkuji Táňa
Profil uživatele
dekor-kytka
Prodávající
Praha 5
Registrace: 7.2.2014

Vítejte v mém obchůdku,
jmenuji se Táňa Kůsová a květinovým dekoracím se věnuji více jak 10 let. Pravidelně sleduji nové trendy, které uplatňuji v praxi. Vyrábím dekorace k různým příležitostem a k danému ročnímu období. Připravím i svatební kytice a k tomu různé přízdoby.
Vyrábím kokedamy, v překladu mechová koule, které jsou v současné době trendem pěstovat hlavně v závěsu.
Pořádám na přání dílničky pro děti i dospělé, kde se učíme základy floristiky a vyrábíme dekorace k danému období, a také vyrábíme kokedamy pro radost. 

V Praze je možné po dohodě vyzvednutí zboží v provozovně /ne prodejna/ ve Slivenci vedle kostela Praha 5, osobní odběr doporučuji hlavně u kokedam a křehkého zboží.

Přeji Vám příjemné nakupování

Táňa 
dekor-kytka

 Zboží zasílám českou poštou, při větším počtu zboží upravuji poštovné, po domluvě doprava po Praze za 100,- Kč 
Dekoracemi se snažím potěšit, proto prosím, pokud nastane jakýkoliv problém, informujte mě a určitě se domluvíme na řešení.
Fakturu zasílám na vyžádání
Kokedamy neposílám v mrazivém období 

 KOKEDAMY
kokedama pochází jako bonsaje z Japonska, znamená to v překladu mechová koule. Jde o speciální pěstování pokojových i venkovních květin, které je stále více oblíbený. Kokedama může být pěstovaná na keramické nebo skleněné podložce nebo v závěsu. Vždy vybírejte takové druhy rostlin, kterým budou vyhovovat dané podmínky vašeho interiéru a rostliny menšího vzrůstu, kterým stísněné pěstební podmínky vyhovují. Kokedamy se pěstují jako jiné pokojové rostliny a ohled bereme vždy na nároky rostliny. Kokedamy se nezalévají, ale namáčí do nádoby s převařenou nebo odstátou vodou/mech nemá rád chlor/. Máčime jen několik vteřin, dokud z balu nepřestanou stoupat bublinky, rostlinu necháme okapat, mechový bal nemačkáme a vrátíme na místo. Nebo položíme na mističku s přiměřeným množství vody. Velmi se mi osvědčilo letnění kokedam na chráněném místě a dávat je na déšt a máčet na podmističky s dešťovou vodou. Sukulentní rostliny máčíme velmi opatrně. Vlhkomilné rostliny můžeme rosit i mechový bal. Dopřejte kokedamám od jara do podzimu výživu. Mech na povrchu kokedam není schopen v interiéru života, slouží pouze jako přírodní bariéra proti opadávání zeminy a časem zhnědne. V případě potřeby je možné odstranit drátek a nahradit novým mechem, nebo zasadit zpět do květináče. 

Fotografie jsou ilustrační, každá kokedama je originál.Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
788430
19.2.2019 jarní nazdobený košíček
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím