Domů Profil prodejce dekor-kytka
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Praha 5, ČR
  • 442 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (75) 100%
Nadšenci: 260
Aktivita: aktivní
Prodáno: 442
Registrace: 7.2.2014
Město: Praha 5
Stát: ČR
Důležitá informace: kokedamy je možné vyzvednout po dohodě na Praze 5 ve Slivenci

dekor-kytka

/ Prodávající
Novinky
873554
1.4.2020 nový jutový věnec

Vítejte v mém obchůdku,

jmenuji se Táňa Kůsová,najdete mě na sociálnich sítích jako

Dekor-kytka

Květinovým dekoracím se věnuji více jak 10 let. Pravidelně sleduji nové trendy, které uplatňuji v praxi. Vyrábím dekorace k různým příležitostem a k danému ročnímu období. Připravím i svatební kytice a k tomu různé přízdoby.

Vyrábím kokedamy, v překladu mechová koule, které jsou v současné době trendem pěstovat hlavně v závěsu.

Pořádám na přání dílničky pro děti i dospělé, kde se učíme základy floristiky a vyrábíme dekorace k danému období, a také vyrábíme kokedamy pro radost. 

V Praze je možné po dohodě vyzvednutí zboží v provozovně /ne prodejna/ ve Slivenci vedle kostela Praha 5, osobní odběr doporučuji hlavně u kokedam a křehkého zboží.

Přeji Vám příjemné nakupování

Táňa 
dekor-kytka

 Zboží zasílám českou poštou, při větším počtu zboží upravuji poštovné, po domluvě doprava po Praze za 100,- Kč 
Dekoracemi se snažím potěšit, proto prosím, pokud nastane jakýkoliv problém, informujte mě a určitě se domluvíme na řešení.
Fakturu zasílám na vyžádání
Kokedamy neposílám v mrazivém období 

 KOKEDAMY
kokedama pochází jako bonsaje z Japonska, znamená to v překladu mechová koule. Jde o speciální pěstování pokojových i venkovních květin, které je stále více oblíbený. Kokedama může být pěstovaná na keramické nebo skleněné podložce nebo v závěsu. Vždy vybírejte takové druhy rostlin, kterým budou vyhovovat dané podmínky vašeho interiéru a rostliny menšího vzrůstu, kterým stísněné pěstební podmínky vyhovují. Kokedamy se pěstují jako jiné pokojové rostliny a ohled bereme vždy na nároky rostliny. Kokedamy se nezalévají, ale namáčí do nádoby s převařenou nebo odstátou vodou/mech nemá rád chlor/. Máčime jen několik vteřin, dokud z balu nepřestanou stoupat bublinky, rostlinu necháme okapat, mechový bal nemačkáme a vrátíme na místo. Nebo položíme na mističku s přiměřeným množství vody. Velmi se mi osvědčilo letnění kokedam na chráněném místě a dávat je na déšt a máčet na podmističky s dešťovou vodou. Sukulentní rostliny máčíme velmi opatrně. Vlhkomilné rostliny můžeme rosit i mechový bal. Dopřejte kokedamám od jara do podzimu výživu. Mech na povrchu kokedam není schopen v interiéru života, slouží pouze jako přírodní bariéra proti opadávání zeminy a časem zhnědne. V případě potřeby je možné odstranit drátek a nahradit novým mechem, nebo zasadit zpět do květináče. 

Fotografie jsou ilustrační, každá kokedama je originál. 

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od dekor-kytka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--