Profil uživatele
Design by Pistulik
Prodávající
Štěkeň
Registrace: 21.8.2019

Vítám Vás na profilu Design by Pistulik!

Tak nějak je prý potřeba svým profilem upoutat a upozornit na sebe... To mi moc nejde, takže budu stručná: Ráda tvořím a potřebuji vidět ve věcech smysl, užitečnost a praktičnost. Život v podnájmech mne naučil, že využitelného úložného prostoru je vždy nedostatek a tak, bych Vám milí čtenáři nebo milá čtenářko nabídla prostorné stěhovací krabice v novém "kabátě". Mám ráda staré černobílé filmy a proto se jimi inspirují nabízené předměty.  

V případě zájmu je možná výroba krabic na zakázku s Vámi vybraným motivem (doba dodání v řádu týdnů, tedy tak brzy jak to jen půjde jak mi to pracovní povinnosti umožní).

 

Pokud jste dočetli až sem, pak Vám děkuji za trpělivost a přeji krásný den!

INFORMACE K ODBĚRU

Vzhledem k mým pracovním závazkům preferuji osobní odběr v Praze, ale je možné s menším zpožděním zařídit osobní odběr v Českých Budějovicích, v Písku nebo ve Strakonicích. Cena stanovená za zaslání zboží Českou poštou je orientační a stanovena dle oficiálních tabulek, v případě zájmu je možné zboží poslat přes Zásilkovnu (do velikosti max. 50 cm nejdelší strany balíku) nebo na základě doporučení jsem se rozhodla využít služeb Toptrans. Vaši volbu dopravy prosím uveďte do poznámky nebo mne kontaktujte zprávou přes Fler.

 

Způsob dopravy
Způsob dopravy Českou poštou. Cena zvolena dle tabulkového tarifu. Pokud bude nižší, samozřejmě bude rozdíl vrácen zákazníkovi zpět. V opačném případě nebude rozdíl požadován k doplacení. Materiál: bublinková folie a papír.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí obchodními podmínkami Fler.cz.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím