Profil uživatele
design21
Prodávající
Praha 5 – Stodůlky
Registrace: 5.2.2010

Vítejte na "design21"!

Jmenuji se Lída Kejmarová a jsem grafička & ilustrátorka. Na Fleru nabízím především kvalitní razítka. Více o mně a mé tvorbě razítek se můžete dočíst v rozhovoru (2013) nebo si poslechnout v TV reportáži v pořadu Hobby naší doby (2014). 

Nabízím razítka na dřevěném držáčku s vlastními linorytovými motivy (samotné štočky razítek jsou vyrobené laserem). Dopručuji používat kvalitní razítkové podušky – nejlépe od Trodatu nebo Colopu (které se prodávají již napuštěné barvou) – aby otisk byl co nejlepší.

 

ilustrační

 

 

Nakoukněte také do mého profilu specializovaného zejména na svatební razítka a oznámení: weddings a dále také do profilu  "vinyl art" (v tomto krámku jsou hodiny z vinylových desek).

 

DOBRÝ DEN, V SOUČASNÉ DOBĚ BOHUŽEL Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NOVÉ INDIVIDUÁLNÍ ZAKÁZKY NEPŘIJÍMÁM, JE MOŽNÉ SI VYBÍRAT JEN Z VYSTAVENÝCH MOTIVŮ, KTERÉ JE SAMOZŘEJMĚ MOŽNÉ DOPLNIT JAKÝMKOLI TEXTEM. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Razítka na zakázku: mohu také navrhnut a zhotovit razítko podle Vašeho přání včetně zpracování obrázku / textu, které lze také využít jako logo nebo osobní značka atp. Motiv na razítku vyrobím pouze pro Vás, proto je cena vyšší = 800 Kč (cena platí pro razítko do velikosti štočku 4x4 cm, ale lze se také domluvit na jiné velikosti, např. razítko do 5x5 cm by stálo 900 Kč apod.).
Výhodou je, že návrh takového razítka Vám nejprve pošlu ke korektuře  a je možné ho ještě upravovat a doladit – teprve po schválení návrhu jde razítko do výroby, takže předem vidíte výsledek.

Způsob dopravy
Za poštovné po ČR si účtuji 49 Kč, za poštovné do zahraničí 140 Kč. Zboží zasílám vždy doporučeně v bublinkové obálce. Zásilku odesílám do pěti pracovních dnů od připsání platby na účet (v případě rychleší potřeby dodání mne prosím kontaktujte). Po domluvě je možný také osobní odběr v centru Prahy (v obchodě nedaleko Karlova mostu).
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
580260
16.12.2016 Vánoční objednávky přijímám do neděle 18. 12.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.