Profil uživatele
design21
Prodávající
Praha 5 – Stodůlky
Registrace: 5.2.2010

Za značkou design21 stojí grafička & ilustrátorka Lída Kejmarová. Více se můžete dočíst v rozhovoru (2013) nebo si poslechnout v TV reportáži v pořadu Hobby naší doby (2014). 

 

Používejte kvalitní razítkové podušky – nejlépe od Trodatu nebo Colopu (které se prodávají již napuštěné barvou) – aby otisk byl co nejlepší.

 

Nakoukněte také do našeho profilu specializovaného zejména na svatební razítka a oznámení: weddings a dále také do profilu  "vinyl art" (v tomto krámku jsou hodiny z vinylových desek).

 

V SOUČASNÉ DOBĚ BOHUŽEL Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NOVÉ INDIVIDUÁLNÍ ZAKÁZKY NEPŘIJÍMÁM, JE MOŽNÉ SI VYBÍRAT JEN Z VYSTAVENÝCH MOTIVŮ, KTERÉ JE SAMOZŘEJMĚ MOŽNÉ DOPLNIT JAKÝMKOLI TEXTEM.
NOVÉ ZAKÁZKY BUDU MOCI REALIZOVAT A PŘIJÍMAT OD LEDNA 2018. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Razítka na zakázku:
Zpracování loga nebo osobní značky podle Vašeho přání (zpracování obrázku i textu). Motiv na razítku vyrobím pouze pro Vás k libovolnému použití.
Cena za zpracování je 2.000 Kč za zpracování motivu / grafiky (návrh grafiky Vám pošlu ke korektuře a je možné ho ještě upravovat a doladit podle potřeby)

+  pokud si budete přát, tak z motivu mohu vyzobit razítko:
cena razítka do velikosti štočku 4x4 cm je 350 Kč, do 5x5 cm 450 Kč, apod.Způsob dopravy
Za poštovné po ČR si účtuji 49 Kč, za poštovné do zahraničí 140 Kč. Zboží zasílám vždy doporučeně v bublinkové obálce. Akceptuji vždy platbu předem na účet, zásilku odesílám do pěti pracovních dnů od připsání platby na účet (v případě rychleší potřeby dodání mne prosím kontaktujte). Po domluvě je možný také osobní odběr v centru Prahy (v obchodě nedaleko Karlova mostu).
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.