Zatím se tady rozkoukávám, postupně budu přidávat další zboží....
Profil uživatele
DMaskova
Prodávající
Praha 5
Registrace: 24.3.2010

"Textil ovlivňuje celý můj život"

  "… mám ráda látku hladkou i hrubou, kterou dále barvím, maluji, leptám, stříhám a sešívám.Mám ráda niť, kterou na herduli měním v krajku, při tkaní v látku a při šití v oděv. Miluji a ctím stará řemesla celého světa, ale také ráda experimentuji a vymýšlím nové postupy…"                                                                

Textil mě ovlivňoval již od dětství. Dědeček byl pánský krejčí, maminka odbornice na historický textil a sama jsem prožila mládí v lidovém kroji v tanečním souboru. Moje původní technické stavební vzdělání se mi dodnes hodí při kreslení střihů, předloh a maleb.

Posledních dvacet let se věnuje oděvní tvorbě. Moje šaty jsou vždy originály, které od návrhu po konečné zpracování vytvářím sama. Různé techniky zdobení textilu taktéž vyučuji jako lektorka.      Občas povolím uzdu své fantazie natolik, že místo oděvu vytvořím tapiserii či obraz. Ale hlavním jsou pro mě šaty, halenky a kabátky pro ženy i muže, které můžete shlédnout na módních přehlídkách po celé Evropě. Své autorské módní přehlídky organizuje dvakrát do roka v Praze. 
Způsob dopravy
Výrobky budou zaslány doporučeně prostřednictvím České pošty, podle velikosti buď v bublinkové obálce nebo v krabičce. Vždy pečlivě zabaleno.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím