Profil uživatele
Dok
Prodávající
Radějovice
Registrace: 26.11.2017

Jmenuji se Klára 

Tvořím originální ručně broušené a skládané mozaiky a ozdobné tabulky z obkladů a dlažby.

Některé mé vyrobky jsou již hotové k přímému prodeji, ale především u velkých mozaiek a na míru broušených tabulek je potřeba kontakt s klientem.

Ráda Vám vytvořím krásný doplněk do Vašeho domu, nebo ozdobnou tabulku na zeď či dveře jako jedinečný dárek pro Vaší rodinu nebo přátele.

Všechny mé výrobky tvořím z obkladů a dlažby.

Památeční a dárkové tabulky jsou většinou tvořeny přímo na míru Vašim přáním a proto je nutné co nejlépe popsat co by jste chtěli na tabulce mít.

Narodilo se Vám miminko a chcete zachytit datum, čas a míry při narození. Vše mi spolu se jménem miminka pošlete a já Vám vyrobím jedinečnou památku na tento okamžik. Pošlete mi otisk nožičky ne ručičky Vašeho miminka a já Vám jej vybrousím do dlažby, kde zůstane jako krásná vzpomínka navždy.

Máte své oblíbené psí nebo kočičí plemeno, či jiné zvířatko? Kontaktujte mě a já Vám vyrobím tabulku na dveře, nebo jen tak na zeď.

Mozaiky je možné vyrobit témeř v libovolné velikosti jejiž minimální rozměr by měl být alespoň 60x60 cm. U tohoto výrobku je téma a velikost zcela ve Vaší režii a já Vám mohu zaručit 100% originalitu Vašeho kusu. V tomto případě každý kus tvořím opravdu jen jednou. Máte svůj rodový znak, logo firmy, nebo vzpomínku na nádhernou dovolenou? Vše je možné do mozajky zachytit a vytvořit Vám tak jedinečný doplněk do Vaší domácnosti, nebo firmy.

Způsob dopravy
V Praze a okolí je možný osobní odběr. Ostatní zásilky zašlu Doporučeně Českou poštou. Vše bude zabaleno v bublinkové folii a kartonu, tak aby nedošlo k poškození.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.