Domů Profil prodejce dominika.ondy
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Odry, ČR
  • 366 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (54) 100%
Nadšenci: 124
Aktivita: aktivní
Prodáno: 366
Registrace: 18.5.2017
Město: Odry
Stát: ČR

dominika.ondy

/ Prodávající
Novinky
936856
9.3.2021 Blíží se velikonoční svátky,tak něco na rozjasnění nálady...

Děkuji,že jste navštívili můj obchůdek a přeji Vám při prohlížení a vybírání tolik radosti,jako mám já při tvoření a šití!

Šiju a háčkuju od malička,ale až teprve nyní,kdy se s radostí vracím zpět na vesnici / a to jak fyzicky,tak myšlenkou - chci zpomalit životní tempo/,dokážu dát mému počínání nějakou fazónu..a tak vyrábím svoje "domovinky" a dělám to ráda a s láskou..

Nejsem přesvědčená,že se bez toho svět neobejde..ale když si položím na 100let starý stůl nový ubrus a pod paží se na mě z polštáře usmívá háčkovaný motýl,hned mi kávička chutná lépe..a je mi dobře..

Každý kousek, ozdobený háčkováním, je originál,takže pro jeho ušití potřebuji někdy více času..prosím proto o strpení při dodávce k Vám.Ubrusy i polštáře můžou být aranžované s háčkováním..nebo nemusí..někomu se líbí motýl,jinému květ s kolečky..nic není problém,stačí napsat vnitřní poštou Fleru,ráda vyhovím všem a budu šťastná,když se Vám moje "domovinky" budou líbit...protože dělají domov domovem.

Chtěla bych požádat všechny prodávající,kteří úspěšně kopírují,aby více času věnovali svým nápadům,možná pak budou úspěšnější..

Způsob dopravy
Zásilkovna,balení bublinková obálka,nebo kartonová krabice
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od dominika.ondy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--