Domů Profil prodejce Dzachna1
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha 8, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 8.7.2011
Město: Praha 8
Stát: ČR

Dzachna1

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Prodávám své ručně malované mandaly z hedvábí. Každá z nich je originál, nikdy nevytvářím stejný typ. Mandaly jsou kresleny několika technikami, tak aby oslovily svého zájemce. Jedině ta mandala, která vás zaujme je pro vás tou pravou, a jedině ta vám může dodat energii, jež právě potřebujete.

Slovo "mandala" pochází ze sanskrtu a znamená "kruh - střed". Motivem kruhu je lidstvo fascinováno od nepaměti, a není divu - vždyť kruhový princip je ve světě skutečně všudypřítomný, ať už ve tvarech, pohybu nebo v čase. Symbolický význam kruhu vyplývá už z jeho geometrické podstaty dokonale pravidelného tvaru, organizovaného kolem pevného bodu. Jako takový představuje ideální jednotu s pevným středem, a zároveň i nekonečno a věčnost.

Sám vesmír je mandalou, skládající se z mnoha dalších - mezi nimi je i Země. Vše živé se skládá z buněk, které jsou mandalami. Když vhodíte kámen do vody, vytvoří soustředné kruhy - tedy mandalu. Když uvidíte pařez, jeho letokruhy tvoří mandalu, a tak by se dalo pokračovat do nekonečna. Z toho plyne, že mandala jako forma je starší než historie člověka, neboť je stejně stará jako vesmír sám, jehož hranice je nemožné zachytit, stejně tak jako počátek či konec kruhu.

Své výrobky zasílám v bublinkových obálkách poštou po připsání částky na svůj účet. Poštovné se odvíjí od hmotnosti a velikosti zásilky, tedy dle ceníku české pošty, cca od 40-90,- Kč.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Dzachna1

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--