Domů Profil prodejce Efi.
  • Prodejce od r. 2010
  • Brno, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 20.12.2010
Město: Brno
Stát: ČR

Efi.

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravím všechny kteří zabloudily do mého obchůdkuUsmívající se

Už jako malá jsem musela neustále něco vyrábět a přetvářet a tak mé výrobky pomalu začaly zaplavovat náš byt. Přes kresbu, malbu, vyšívání, háčkování, pletení, a korálkování jsem se dostala k mé velké lásce a to k vázání a aranžování květin.

S pribívajícím věkem pak bylo rozhodnuto kam budou mé kroky dále směřovat a tak jsem vystudovala Zahradnickou školu a později také Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu v Brně.

Aranžování květin se tak věnuji bezmála 10 let. Je to nesmírně krásný a inspirativní obor ve kterém se člověk neustále učí novým technikám a nikdy nemůže říci že jiš vše umí.

Pro mou rodinu a známé zhotovuji vázané kytice pro nejrůznější příležitosti, zajišťovala jsem květinová aranžmá na pohřbech, svatbách a při jiných příležitostech a také mám již stálé klienty na dušičkové a adventní aranžmá.

Při aranžování je pro mne důležité abych znala přání zákazníka a mohla tak podle svého citu zhotovit kytici či aranžmá, tak abych uspokojila všechny přání zákazníka.

Není totiž pro mne lepší odměna než spokojený zákazník, který ví  na koho se příště opět obrátitUsmívající se

Pokud tedy budete mít nějaké speciální přání neváhejte mě kontaktovat budu se Vám vždy snažit vyjít vstříct a určitě společně něco vymyslíme........

 

.....Květinou obdarované nikdy neurazíte jediné co se může stát je, že je mile potěšíte a uděláte jim radost.....

Způsob dopravy
Zboží je pečlivě zabaleno v krabici a vystláno novinovým papírem, aby nedocházelo k posunu v krabici. Doprava je zajištěna prostřednictvím české pošty jako doporučená zásilka. Možný je i osobní odběr v místě mého bydliště, na adrese Štefánikova 6 v Brně, popřípadně se můžeme sejít kdekoliv v Brně dle individuální domluvy.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Efi.

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--