Domů Profil prodejce ELFíkov
  • Prodejce od r. 2012
  • kleneč, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Aktivita: -
Registrace: 22.3.2012
Město: kleneč
Stát: ČR

ELFíkov

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravíme Vás všechny kdo jen okem nahlédne od nás z Klenče, tedy já - jméno mé Jitka, můj synek Jeník a skoro nespočet zvířátek - Buffy, Elf, Kočičák, Čičák a Alphonse :-)

(omlouvám se, za vypsání všeho našeho zvířectva, ale oni by mi neodpustili, že jsem je nejmenovala :-) jsou to totiž všechno účastníci fleru :-)

 

Zkouším si tak různě hrát a tak i některé své výtvory poslat dál. Budu ráda i za to, že se vám něco u mě zalíbí, rozesměje vás to, inspiruje a třeba někdy i koupíte :-)

Ještě musím upozornit, že nejsem žádná vypracovaná-vyučená švadlenka či jiný příbuzný obor. Jsem prostě normální holka - slečna - žena - paní, která od malinka pořád něco zkouší od vytváření různých věciček, blbůstek, vyšívání, pletení, háčkování, drátkování, malování až po.....to asi ještě neskončilo, je toho ještě hooodně co bych chtěla zkusit a hlavně hooodně o kterém ještě nevím že to chci zkusit :-)

 

Mějte krásné a příjemné všechny dny nadcházející :-)

 

Protože bydlím na vesnici odesílám zboží jedenkrát týdně Českou Poštou. Vše je zabaleno proti poškození, zasílám v krabici nebo obálce, dle velikosti. Cena poštovného zahrnuje poštovné České pošty a náklady na balení.

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ELFíkov

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--