Profil uživatele
Emergence
Prodávající
Veřovice
Registrace: 9.11.2017

Jmenuji se Martin Marek. Už dlouho, od roku 1993, se živím výrobou tradičních upomínkových předmětů z cínu. Na Fleru jsem se ale rozhodl, že budu inovátorsky experimentovat.

Mým cílem je přicházet především z novinkami, které na trhu nejsou, anebo nejsou příliš rozšířené. Případně se pokusím vyrábět něco jinak.

A třeba se to bude líbit.

děkuji

Způsob dopravy
Dopravu zboží zajišťuji českou poštou.
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Všeobecná ustanovení

Zákazník nákupem v tomto e-shopu souhlasí s  obchodními podmínkami. Obchodní podmínky jsou pro zákazníka a prodávajícího závazné.

2. Předmět smlouvy

Předmětem smlouvy je zboží uvedené v objednávce. Váhy a rozměry obsažené na WWW stránkách jsou nezávaznými údaji. Prodávající se zavazuje, že bude svým odběratelům dodávat:
- bezvadné zboží v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží
- vyhovující normám, předpisům a nařízením platným na území ČR

3.Místo plnění

Místem plnění je jen území České republiky. Prodávající si vyhrazuje právo neakceptovat objednávky ze zahraničí, ani objednávky s místem dodání, která jsou v zahraničí.

4. Objednání zboží, uzavření smlouvy

a) Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění  formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní slouva vzniká potvrzením převzetí objednávky.

b) Prodávající je oprávněn žádat kupujícího o autorizaci objednávky vhodným způsobem, např. telefonicky či písemně. Odmítne-li prodávající objednávku požadovaným způsobem autorizovat, považuje se objednávka za neplatnou.

5. Cena a placení

Ceny  jsou platné v okamžiku objednání.  Prodávající si vyhrazuje právo tiskových chyb a změny cen,  výrazném nárůstu inflace nebo při výrazných změnách cen surovin potřebných k výrobě zboží.  Prodávající si vyhrazuje vlastnické právo ke zboží až do úplného zaplacení objednávky.

Platba lze provést jen bankovním převodem. Po objednání bude zákazník vyzván mailem k platbě bankovním převodem. Součástí výzvy bude číslo konta, kam má zákazník provézt platbu za objednané zboží a variabilní symbol. Jiná forma platby není možná. Faktura bude přiložená v balíku se zbožím.

K ceně zboží je připočítána cena dopravy a balné 60,- Kč.

6. Dodací lhůta

Běžná dodací lhůta trvá 3 až 6 pracovních dnů a začíná běžet ode dne obdržení platby na účet prodávajícího v souladu s objednávkou kupujícího.

7. Dopravní podmínky a poštovné

Objednávky zasílám jen Českou poštou. Cena balného a poštovného je 60,- Kč. Dopravní lhůta je závislá na přepravci. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit přepravci.

8. Záruka a servis

Kupující má právo bez uvedení důvodu odstoupit od smlouvy do 14. dnů od převzetí zboží od dopravce. V tom případě kupující musí do 14. dnů od převzetí zboží vrátit. Prodávající po odstoupení od smlouvy vrátí peníze kupujícímu a to nejpozději do 10 dnů po obdržení vráceného zboží prodávajícímu. Zboží je dodáváno se zárukou  24 měsíců. Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně, bez zbytečného odkladu.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.