Profil uživatele
Enin
Prodávající
Brno
Registrace: 22.8.2010

Milí zákazníci!

Vítejte na mém profilu, jmenuji se Bára Jeřábková, ale na těchto stránkách prodávám pod jménem Enin.

Nejradši sice maluji obrazy na plátno, ale ty zas tolik nefrčí, tak jsem si řekla, že zkusím něco drobného, co má každá holka či žena ráda - šperky. Rozhodla jsem se, že budu vyrábět šperky z malovaných sklíček. Ono těch kreativních lákadel existuje strašně moc, ale tohle se mi zalíbilo i když materiál není levný a špatně se shání - ale možná že to prostě ještě neumím:) 

 Takže jsem prostě začátečník, co se týče těchto šperků.  Jako i u jiných mých děl, nejraději používám rostlinné motivy, ale nezůstávám jen u nich, ráda se také vyžívám v pestrobarevných abstrakcích. Ať už maluji cokoliv, chci, aby dílko bylo ve finále co nejpozitivnější a nejveselejší, ať už divoce, nebo klidně.

 Každá má věc je originál. I když by ze mě páni učitelé malíři neměli moc radost, nerada si dělám návrhy či dokonce šablony - raději improvizuji.

 Sklíčka, ze kterých šperky vytvářím, nemají ostré kraje a jsou malována kvalitními barvami, o kterých výrobce tvrdí, že odolá i mytí v myčce. Tu nemáme, ale pokusila jsem se různě barvu seškrábat a smýt -  a drží.

 Doufám, že se Vám má dílka líbí, budu hledat stále novou inspiraci a určitě se zdokonalím:) Co nejdříve rozšířím svoji nabídku a také bych zde ráda vystavila i jiné věci, než šperky - třeba ta plátna či kresby.

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně Šperky balím do bublinkových obálek.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím