Profil uživatele
eriana
Nakupující
Registrace: 7.3.2008
Profil

 

Dobrý den, milí návštěvníci. 

  Nyní funguji pouze jako nakupující, ale pokud chcete vidět a případně zakoupit něco z mé tvorby, dovolila bych si vás pozvat do profilu Hexkde tvoříme společně se Saturnin pod heslem: Doplňky tvoří celek. Zde můžete najít mnoho prvků, které k sobě ladí, a které si můžete doladit a nakombinovat dle vlastní chuti a představy.  

 

Jsem členkou týmu tvůrců šitých šperků Fler Beadweawing Team.

 

Spřátelné profily:

Pokud hledáte originální dárek, třeba zábavné člobrdo či jinou společenskou hru, kouzla s papírem či keramickou hlínou a vůbec nepřeberné množství různých zajímavostí, určitě nakoukněte k Saturnin.

Potřebujete malované dětské tričko? Bodyčko? Overálek? Nebo chcete vašeho čertíka udržet ve vaně a tudíž mu chcete pořídit veselé a hravé mýdlo? Nebo snad veselou fimolžičku? Toto vše a mnohem více najdete u kakou.

Chcete někomu pořát a být nevšední? Nechcete používat předtištěné veršíky z papírnictví? Podívejte se do obchůdku u kurnikshopa. Tahle dáma si hraje nejen se slovíčky, ale také s pletací vlnou.


Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím