Domů Profil prodejce evacernoskova
Eva Černošková
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Olomouc, ČR
  • 315 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (285) 100%
Nadšenci: 496
Aktivita: aktivní
Prodáno: 315
Registrace: 14.9.2013
Město: Olomouc
Stát: ČR

evacernoskova

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Moudrost Inků o ruční práci:

Všechno, co vyrobíš,

musí být krásné

musí to být funkční

a musí to být zářič živé energie.

...

 Jmenuji se Eva Černošková, tvořivost mě provází životem, ovlivnila moje studium, práci a volný čas. Mám ráda přírodní materiály - minerály a dřevo, ale dokážou mne oslovit i krásné drobnosti z rukou jiných tvůrců - keramika,  nebo vinuté a lehané sklo.

Na tomto profilu nabízím cínované šperky s drahými kameny a minerály, ale také s ručně zpracovaným sklem, keramikou a dalšími materiály.

Šperky posílám v dárkové krabičce, dobře zabalené, jako doporučený dopis nebo cenné psaní (nákup v ceně nad 600 Kč). Krabičky uvidíte v oddíle "Balení a odesílání". Pokud si vyberete zboží na obou profilech najednou, platíte jedno poštovné, které vám upravím při potvrzení objednávky. Ráda vám vyměním závěsy nebo upravím délku, pomohu s čímkoliv, co by lépe naplnilo vaši představu o šperku.

--- Pro muže a věčně mladé kluky jsem vytvořila profil s pánskými náhrdelníky a přívěsky : ALLMEN

--- Najdete mne také na dalším profilu Evintage, kde nabízím vintage šperky, textilie, doplňky a vybranou literaturu pro handmade, umění a hobby. Je tu ovšem i kategorie Autorské šperky - zde jsou mé výtvory ostatní, které se na stávajícím profilu trochu ztrácí ...

dáreček pro vás:

https://www.youtube.com/watch?v=X6nwX-DoFy0&list=RDX6nwX-DoFy0&start_radio=1

Pokud jste se tu zastavili - děkuji za Vaši přízeň a těším se na nová setkání...

a zvu vás do Olomouce, aspoň virtuálním letem ( - je to jedno z nejpůvabnějších a nejhezčích videí o mém městě):

https://www.youtube.com/watch?v=EYs2iHtvpac&sns=fb

Eva

 

 

Základní poštovné za doporučený dopis je nastaveno většinou na výši 65 - 70 Kč, podle hmotnosti. Zboží je baleno v dárkových krabičkách. Odesláno je potom v bublinkové obálce, nebo v bezpečnostní obálce (cenné psaní)  prostřednictvím České pošty.

A - malá krabička z papíru na menší šperky pro ženy a náhrdelníky pro muže, má rozměr 9 x 9 cm, uvnitř molitan. Fotonáhled zde:

 

 

B - větší krabička z kartonu, polepená půvabným puntíkovaným papírem, se saténovou mašličkou, má rozměr 14 x 14 cm, uvnitř molitan. Je určena na balení dámských náhrdelníků.

 

 

Pánské náhrdelníky jsou zařazeny do vlastního samostatného profilu ALLMEN - zde si můžete udělat obecný obrázek o aktuální nabídce:

Všechny pánské náhrdelníky jsou navléknuty na pružném vláknu pro tvorbu bižuterie a zakončeny magnetickým zapínáním, které je pevné, lehké a dobře se s ním manipuluje. Pružnost návleku zabraňuje přetržení náhrdelníku při náhodném či něchtěném natažení, či zadrhnutí.

S dřevěnými náhrdelníky se nedoporučuje koupat, sprchovat a vystavovat je působení vody. Skleněné náhrdelníky takovou koupel snad snesou, i když se všemi je třeba zacházet jako se šperky - s citem a s rozumem.

Všechny korálky byly ručně začištěny a obroušeny, aby nezadrhávaly, nebo nepoškodily pružnou lykru, na které jsou navléknuty. Cena šperku se odvíjí nejen od velkého podílu ruční práce, ceny materiálu, ale také zohledňuje autorství a originalitu.

.................................................

Cínované přívěsky pro muže - občas mám v nabídce cínovaný přívěsek s minerálem, koncipovaný tvarem, zpracováním a zavěšením na kůži tak, aby se hodily pro muže.

.................................................

Balení pánských šperků si prohlédněte v sekci "Balení a odesílání" v profilu.

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučený dopis, cenné psaní nebo podle dohody. Hlavní kritérium je ochránit obsah zásilky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Zboží

Další zboží od evacernoskova

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--