Profil uživatele
Evikmt
Prodávající
Moravská Třebová
Registrace: 8.11.2010

Dobrý den všem, kteří jste zavítali byť i jen nakouknout :-)

Ráda bych vám ukázala a nabídla něco z mé tvorby. Už na ZŠ mi bylo jasné, že se chci věnovat šití, takže Prostějovská oděvní průmyslovka byla jasná volba mého dalšího studia, které jsem završila dokončením vysoké školy, což mi umožnilo pracovat s dětmi a zároveň učit odborné předměty, a tak zůstat u svého šití.

O mé práci říkají, že je to "bezodpadní šití", protože využiju každý kousek a i z mála a každého kousíčku zbytku prý vytvořím nečekané  :-)  U stroje relaxuju a odpočívám a vzhledem k současnému plnému inval. důchodu, ve kterém jsem nucena být, můžu relaxovat celý den :-) Tak vymýšlím, šiju, tvořím a neustále pracuju doma v klidu.

 

Také jsme spojily síly s celoživotní kamarádkou, která na některé mé výtvory maluje - mrkněte na profil Jindřule - pokud budete mít někdo vlastní přání velikosti, modelu, výrobku či motivu - stačí jedné z nás napsat, určitě se domluvíme.

 

Poslední dobou jsem se více zaměřila na šítí a výrobu kabelek a tašek a jejich doplňků. Snažím kombinovat kvalitní designové látky s koženkou. Nemám ráda sériovou výrobu - takže každá kabelka a taška je originál a nikdy nenajdete dvě stejné, ale najdete kabelky na majitelkách jak v celé ČR, tak na Slovensku a dokonce i Irsku, Anglii, Německu, Rusku, Švédsku, Norsku, Venezuele a Číně... 

Moc jich tu ale není - většinou mě o všechny kabelky "oberou" a prodám kolem sebe ještě před vložením na Fler, takže jako správný prodejce mám radost, že je jich skladem minimum - takže: neváhejte, dokud jsou v nabídce!!

A tady pár ukázek:

 

 

 

 

Banner ke stažení a podmínky užití najdete zde.

 

Při koupi více výrobků zaplatíte poštovné samozřejmě jen jedno. 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně balík z kartonu nebo bublinková obálka. Do SR poštovné 250,-Kč, přes Zásilkovnu 100,-Kč, videokurzy přes internet. Taktéž možnost osobního odběru v okolí Moravské Třebové.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
731711
26.6.2018 26.6.2018 přidány kabelky na prodej
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.