Profil uživatele
Evikmt
Prodávající
Moravská Třebová
Registrace: 8.11.2010

Dobrý den všem, kteří jste zavítali byť i jen nakouknout :-)

Ráda bych vám ukázala a nabídla něco z mé tvorby. Už na ZŠ mi bylo jasné, že se chci věnovat šití, takže Prostějovská oděvní průmyslovka byla jasná volba mého dalšího studia, které jsem završila dokončením vysoké školy, což mi umožnilo pracovat s dětmi a zároveň učit odborné předměty, a tak zůstat u svého šití.

O mé práci říkají, že je to "bezodpadní šití", protože využiju každý kousek a i z mála a každého kousíčku zbytku prý vytvořím nečekané  :-)  U stroje relaxuju a odpočívám a vzhledem k současnému plnému inval. důchodu, ve kterém jsem nucena být, můžu relaxovat celý den :-) Tak vymýšlím, šiju, tvořím a neustále pracuju doma v klidu.

 

Také jsme spojily síly s celoživotní kamarádkou, která na některé mé výtvory maluje - mrkněte na profil Jindřule - pokud budete mít někdo vlastní přání velikosti, modelu, výrobku či motivu - stačí jedné z nás napsat, určitě se domluvíme.

 

Poslední dobou jsem se více zaměřila na šítí a výrobu kabelek a tašek a jejich doplňků. Snažím kombinovat kvalitní designové látky s koženkou. Nemám ráda sériovou výrobu - takže každá kabelka a taška je originál a nikdy nenajdete dvě stejné, ale najdete kabelky na majitelkách jak v celé ČR, tak na Slovensku a dokonce i Irsku, Anglii, Německu, Rusku, Švédsku, Norsku, Venezuele a Číně... 

Moc jich tu ale není - většinou mě o všechny kabelky "oberou" a prodám kolem sebe ještě před vložením na Fler, takže jako správný prodejce mám radost, že je jich skladem minimum - takže: neváhejte, dokud jsou v nabídce!!

A tady pár ukázek:

 

 

 

 

Banner ke stažení a podmínky užití najdete zde.

 

Při koupi více výrobků zaplatíte poštovné samozřejmě jen jedno. 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně balík z kartonu nebo bublinková obálka. Do SR poštovné 250,-Kč, přes Zásilkovnu 100,-Kč, videokurzy přes internet. Taktéž možnost osobního odběru v okolí Moravské Třebové.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
664059
20.10.2017 Dnes vložena NOVINKA: kapsičky - přívěšky na klíče s mnohostranným využitím. Třetina ihned PRODÁNA - tak neváhejte = praktický a levný dárek na Vánoce ;-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.